Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menyi tőke szükséges a követke...

Menyi tőke szükséges a következő családi vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit,

A következő ötletem támadt, elhatároztam hogy cipő 👟 gyártásban fogok kezdeni, mivel manapság ez elég kellendő árucikk, és ugy gondoltam, hogy hozzátok fordulok vagyis pontosabban azokhoz a személyekhez akik cipő gyárban dolgoznak vagy épp vezetők.

Arra vagyok kíváncsi hogy nézeteitek és tapasztalataitok szerint, egy kisebb gyártási műhely gépekkel és alap felszereltséggel körülbelül mennyi tőkét igényel, egy induló családi vállalkozás számára?

Válaszaitokat előre is köszönöm, kívánok nektek egy szép napont! :)



2017. márc. 25. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Án 100 millió felett saccolom és életképtelen ötlet. A marketing rengeteg plusz lenne...
2017. márc. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szaktudás, tapasztalat nélkül biztos fel tudjátok majd venni a versenyt a multikkal.
2017. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána googleben. Nem a gyártás a legnehezebb. Hanem a marketing és, hogy hogy lesz e rá kereslet. A kínaiak legyártanak mindent 3-4x olcsóbban is akár, mint európában ezért elég nehéz felvenni velük a versenyt.
2017. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze van rá esély, hogy működőképes lesz de ez csak a csapaton vagyis rajtatok múlik és a marketingeteken. A kínaiak egyedül abban vannak valamennyire lemaradva.
2017. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kíniak le vannak maradva a marketingben? Komolyan gondolod? Angol webáruházakat üzemeltetnek applikációkkal. Hihetetlen olcsón tudsz rendelni ingyenes szállítással! Pénzvisszafizetés... Alibaba mindent megcsinálnak amit akarnak...
2017. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehát összegezve:

-nem értesz hozzá

-nincsen se épületed, sem eszközöd, sem pedig pénzed

-lusta vagy a google-t is használni

-nélkülözöl minden önálló gondolatot


A sikered garantált!

2017. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!