Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Igényelhető támogatás kezdő...

Igényelhető támogatás kezdő vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés

Munkahelyem megszűnése miatt regisztrált álláskereső vagyok, nem találok munkát, ezért szeretnék nyitni egy kis boltot lakóhelyemen, de nincs annyi pénzem, amennyi kellene.Már volt boltom 15 évig, de akkori betegségem miatt felszámoltam.Diplomás vagyok, de van kereskedelmi végzettségem is.Nem gondolok nagy dologra, csak hogy a megélhetésemet fedezzem, elegem van az álláskeresésekből, 50 évesen nem könnyű már munkát találni főleg kistelepülésen.

Valakinek van valamilyen ötlete? Nagyon megköszönném.

Már nem fiatal vagyok, hónapokat nem tudok várni, mert megszűnik az álláskeresési támogatásom.Valami gyors támogatási forma elsősorban vagy esetleg hitel, stb.létezik? Ha igen, hol igényelhető?



2017. márc. 28. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Munkaügyi központban érdeklődj: munkanélküliek vállalkozóvá válását szokták néha támogatni (ha épp van rá pénz), de úgy tudom, most már azért elég kemény feltételekhez kötik.

Nem tudom, lenne-e fizetőképes kereslet a településeden - mert többet között itt szokott elbukni az egész... vagy nincs igény arra a termékre, amit árul az illető... vagy túl magasak az adók és a rezsi... De ha már volt boltod, akkor tudod... :-)

Csak ami régebben volt, az nem biztos, hogy most is ugyanúgy működik :-(

2017. márc. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, és azt javaslom, hitelt semmiképpen ne vegyél fel egy boltra! Ha nem jön be, akkor csak a fizetnivaló marad a nyakadon életed végéig.
2017. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!