Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért nem lehet részt venni...

Miért nem lehet részt venni egyszerre két programban?

Figyelt kérdés

A munkáltatóm 25 év alatti pályakezdőként szeretné rám felvenni a támogatást (egyéni vállalkozó). Az előbb hívtak a munkaügyi központból, hogy kiderítették részt veszek a Fiatalok vállalkozóvá válása programban is, és hogy állítólag egyszerre a kettőben nem lehet részt venni! Persze nekem erről SENKI nem szólt, sőt az apró betűs részekben sem volt leírva! Tudom, mert mindent elolvasok amit aláírok..

Valaki tudna segíteni mi ennek az oka, miért zárja ki egymást a kettő? Kerestem volna a jogszabályt is, de sehol nem találom :(

Egyébként a k... életbe ezzel a bürokratikus rohadt országgal!!!!


2017. márc. 28. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:

1. A munkáltatód veled hosszabb időre számol, mint leendő alkalmazottja, ezért akar ezzel a programmal támogatáshoz jutni.

2. Ezek szerint te azt tervezed, hogy megigényled a fiatal vállalkozók támogatását, otthagyod a munkahelyedet, és beindítasz valamit a saját szakálladra.


Vagy az egyik, vagy a másik lehet, de hogy munkaviszony melletti részmunkaidős egyéni vállalkozóként nem kapsz állami támogatást. Vagy főállású alkalmazott maradsz, vagy otthagyod a munkahelyet, és főállású vállalkozó leszel.

2017. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!