Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szállítmányozási cég hogy...

Szállítmányozási cég hogy működik?

Figyelt kérdés

Nyilván nem konkrét üzleti tervet kérek, csak érdeklődnék, hogy egy ilyen biznisz hogy zajlik.


Mennyi kamionnal érdemes elindulni, egy-egy megrendelés hogy működik, kb. mekkora haszonra lehet számítani, fenntartás, ilyesmik.



2017. márc. 30. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:

ahogy én látom ma már nem a hagyományos felállás van, hogy itt vagyok én, van 10 kamionom, rendeljetek tőlem én olcsón szállítok, hanem létrehozol egy céget, veszel pár kamiont, pótkocsit nem is kell, és veszel fuvarokat amiket csinálgatsz. LKW-Walter, DFDS, Tip, Halléns, DSV stb... ezek még a pótkocsikat is adják, nem kell neked.


De amúgy pl a Waberers is veszi a fuvarokat, vagy cserélgetik én nem tudom, de amikor ott dolgoztam megkérdeztem egy csávót akinek szállítottam (nem cég volt, hanem magánvállalkozó, szal 1 ember), hogy a wabererstől rendelte-e a fóliát spanyolból, azt mondta hogy nem, ő a Bika logisztikától, mégis a Waberers hozta el.


De beszéltem egy csávóval aki vett egy húzót (kamion pótkocsi nélkül), és a felesége intézi neki a fuvarokat otthonról, ő meg dolgozik egymaga.

2017. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!