Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az Amway üzletet lehet a...

Az Amway üzletet lehet a online hálózatépítő módszerekkel működtetni? Vannak e online módszerekkel elért komolyabb eredmények?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok Amway tag, csak érdekel a téma.

2017. ápr. 2. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Jobban jársz ha nem érdekel a téma szerintem :)
2017. ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen lehet és vannak eredmények is.
2017. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%

nyilván itt mindkét oldalról fogsz választ kapni szerintem.

vannak sikeres emberek a hélózatokban, működik.

A network marketing pedig a lehtermészetesebb értékesítési forma.

2017. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, de kell mellette a személyes kapcsolat.

Az nem helyettesíthető semmivel még a mostani, XXI. századi digitális világban, ahol a fiatalok már az interneten éleik az életüket, a személyes kapcsolatok felbecsülhetetlenek.

2017. máj. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Floriana válasza:
Kedves Kérdező! Úgy gondolom, addig, amíg valaki a saját bőrén nem tapasztalna meg, addig mindegy ki mit mond. A világban mindent lehet jól és rosszul is csinálni. Azért mert nem tud mindenki angol nyelvből felsőfokúzni, az nem az angol nyelv hibája. Ha van egy jó segítőd, aki megmutatja hogyan kell, igen, lehet! Nagyon gyorsan! Tudok példát aki 3 hónap után keresett 500 ezret, nyilván olyat is tudok aki a mai napig egy fillért se! Ez egy hülyeség hogy a kapcsolati rendszeresen múlik... 7 miliárd ember él a földön ha találsz 1 olyan embert aki ugyan olyan elkötelezett mint te, vagy nálad motiváltabb, akkor ti ketten együt MUNKÁVAL (webináriumokon, csak online módon) ki tudtok építeni gyorsan jóp jövedelmező stabil fogyasztói csoportot! Mit veszítessz vele, ha kipróbálod? Semmit... max tapasztalatot nyersz..
2017. jún. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Floriana válasza:
Mi 99%-ban online dolgozunk... a fiatalok imádják! A régebb óta foatalok meg vagy felveszik a versenyt vagy lemaradnak... így gondolom
2017. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Floriana válasza:
Az elírásokért elnézést
2017. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
06-21 12:15 Melyik gyémánt vonal, melyik képzési rendszer?
2017. jún. 27. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mi 99%-ban online dolgozunk"


Ezt értsd úgy kérdező, hogy facebookon ismerősnek jelölgetnek embereket, és spamelnek nekik. Ez nem csak immorális, unalmas, idegesítő, hanem akár ki is tilthatnak.

2017. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!