Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találok olyan Schwarz...

Hol találok olyan Schwarz szervezethez tartozó Amway szponzort aki Online építi az üzletét, és üres, agymosásos rizsázás helyett valódi segítséget nyújt, és Nyugat-Európában is van üzlete?

Figyelt kérdés

#MLM #Amway #network marketing #Online hálózatépítés #Schwarz Szervezet
2016. jún. 4. 10:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Agymosàs rizsàzàs mentesen? Eleve az ilyen Amway szerű dolgokba csak agymosottak lèpnek be.
2016. jún. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is tapasztaltam ilyet, és ebből nem kérek. Azonban mivel nem a kérdésre válaszoltál, nem tudok mit kezdeni a hozzászólásoddal.
2016. jún. 4. 12:09
 3/16 A kérdező kommentje:
Az Amway cégnek évente 10.-1., milliárd dollár a nemzetközi forgalma. 1959. óta működik. Tehát a cég alapvetően rendben van. Azonban nekem is volt dolgom úgynevezett Amway pojácákkal akik nyomták az agymosásos rizsát. Még a platinák között is tudok ilyen szánalmas pojácákról. Az ilyen emberektől felfordul a gyomrom. Ha találnék normális gondolkodású szponzort, szponzorvonalat, akkor érdekelne a lehetőség. Nagyképű hülyékkel azonban nem dolgoznék együtt, akármilyen magas szinten legyenek is.
2016. jún. 5. 17:16
 4/16 A kérdező kommentje:
Évente 10.-12. milliárd dollár nemzetközi forgalom.
2016. jún. 5. 17:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak Online Amway üzlet érdekel?
2016. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
12:56 Igen csak teljes mértékben online hálózatépítés érdekel. Tapsikolós rendezvények, és egyéb rizsázós, érzelmekre ható dolgok Nem.
2016. júl. 14. 13:01
 7/16 A kérdező kommentje:
12:56 Ahhoz, hogy valaki egyetértsen az Amway marketingtervvel, és elégedett legyen az Amway termékekkel Nincs szükség tapsikolós rendezvényekre. Az egész MLM üzletépítést a szekta szerű őrületekkel járatták le.
2016. júl. 14. 15:36
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is benne voltam és pontosan az agymosásos módszerek miatt léptem ki. A szponzort, a felső vonalat kellett másolni, nem lehettek Önálló gondolataim. Amerikában kitaláltak valami hülye módszert és vakon azt kellett követni. Közben egy halom pénzt elköltöttem rendezvényekre, és CD-re.
2016. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért van olyan amwayos amelyik nem rizsázik? Egyébként nem fogják támogatni az online hálózatépítést, mert ha támogatnák akkor nem tudnák eladni a szeminárium jegyeket, Cd-ket a tagságnak. Anyagi érdekük, hogy az agymosásos szemináriumi rendszert fenntartsák. A vezetőknek sok pénzük van a képzésből. Tehát hagyd a fenébe az egészet.
2016. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem Schwarz szervezet, de Amway online hálózatépítés. Itt egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=j58w5bucjQ4&index=35&list=PL..
2016. júl. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!