Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit csináljak ha felmondtam a...

Mit csináljak ha felmondtam a saját vállalkozásért azonban hiányzik is a régi meló?

Figyelt kérdés
Már agyalok egy ideje saját vállalkozáson, fel is mondtam a melómban. Egy napja vagyok itthon, egy évet voltam a cégnél. Nagyon fura nekem, hogy nem kell bemennem mert annyira benne voltam a rutinban. Nem mennék vissza mert végre az álmomon dolgozhatok azonban ez a rutin változás meg ilyenek nagyon megviselnek. Mert ugye ott bementél ott voltál megkapod a fix pénzt. Itthon meg az elején bizonytalan minden, nincs még rutinom. Valakinél hasonló? Hogy lehet ezt túlélni?
2017. ápr. 3. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Meló mellett kellett volna csináld.

Miért mondtál fel azonnal?

Előbb indítsd be a céged,mert nem 3 év lesz hane, 10 ha beindul egyáltalán.

2017. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mégis hogy dolgozzak a cégemen ha napi egy órát utazok és 9et ott töltök?
2017. ápr. 3. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarul nagyot változtattál a szokásaidon, és most csodálkozol, hogy fura.... ???


Én mindig azt mondom, hogy amíg nem tudnál megélni csak a vállalkozásodból, addig hülyeség kilépni a munkahelyedről.


Ha meg képtelen vagy munka mellett csinálni, akkor nem neked való ez az egész. Pont.

2017. ápr. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aludj kevesebbet.

Eleinte szívàs az egész,egy évig csurranni fog.

Utolsó is mond valamit.

2017. ápr. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lcps ***** válasza:

Azt hiszem ez normális érzés. Ilyenkor tudatosul, hogy milyen lépést tettél. A baj csak akkor kezdődik, ha nem váltod ki a napi munkával amelyet a saját vállalkozásodban töltesz.

Reggel kezdj el foglalkozni a saját vállalkozásodal. Tervezd meg a stratégiádat, kampányaidat, értékesítéseidet, mstb.

Nem lesz időd szomorkodni a régi munkád miatt!

2017. ápr. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hú, öcsém, nagyon szervezetlennek tűnik ez az egész.

Ha ez az első napod a vállalkozásodban, akkor gőzerővel a vállalkozás teendőit kellene ellátni. És nem a gyakorin búsongani, hogy unatkozok.

Az első évben 16 órákat dolgoztam naponta, és nem volt időm internetezgetni!

2017. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező privát üzenetben egyszerűen l e k u r v a a n y á z o t t a #6-os kommentemért. Na erről ennyit...
2017. ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!