Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Az allaskeresok vallalkozova...

Ocsipok86 kérdése:

Az allaskeresok vallalkozova valasat segito tamogatasrol mit tudtok?

Figyelt kérdés

Szeretnek nyitni egy elelmiszerboltot, de a kezdo 5millio toke egy kicsit keves ehez, vagy legalabbis necces vele bp-n kis elelmiszerboltot nyitni(bar van tapasztalatom a kereskedelemben, kicsivel tobbel megtudnam oldani)

A lenyeg, hogy szeretnek palyazni erre a tamogatasra, par nap mulva minden feltetelnek megfogok felelni, viszont zavaros az egesz, a feltetelek kozott szerepel, h nem lehet kft-m amikor beadom a palyazatot, de a palyazatban 3eves uzleti tervvel kell rendelkezzek es cegnev+uzlethelyiseg pontos helye is szukseges, ami ugye csak akkor lehet meg, ha megvan mar a kft. es azzal kibereltem egy helyet.



2017. ápr. 6. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:

"par nap mulva minden feltetelnek megfogok felelni, "


Regisztrált munkanélküli vagy 1 hónapja?

Nem igazán értem, honnan vetted ezt a KFT dolgot - egyáltalán nem kötelező KFT-t alapítani - lehetsz egyéni vállalkozó is.

Nem akarom elvenni a kedved, de most, amikor a kisboltok egyre másra mennek tönkre, én a helyedben nem kockáztatnék 5 millió ft-ot erre - inkább valami másba kezdenék...

2017. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Eloszor is nem kertem tanacsokat, csak ha vki tisztaban van ennek az egesznek a menetevel, akkor annak megkoszonnem a segitseget.


Kerdesedre valaszolva, 10.-en leszek 1honapja regisztralva es akkor fogok megfelelni minden feltetelnek, amugy azert kezdek ebbe bele, mert ebben van tapasztalatom, velemenyem szerint, azert mennek sorra tonkre a kisboltok, mert olyanok csinaltak, akik nem ertettek hozza, vagy netalan alkalmazottakra biztak a vezetest... A rutin es szakertelem + megfelelo vezetes feltetele a vallalkozas sikerenek.

2017. ápr. 7. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:

"Eloszor is nem kertem tanacsokat, csak ha vki tisztaban van ennek az egesznek a menetevel,"


Jaaa, ha Te így, akkor én is így...


Tisztában vagyok a menetével:ha regisztrált munkanélküli vagy, akkor veszed szépen a fáradságot, bemész a munkaügyi központba - mert úgyis ott kell beadni a pályázatot és ott megkérdezed, amit akarsz.

2017. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Latod ennek maris tobb haszna van!


Bar hozzatennem, h nem fogadnak, legalabbis azt mondtak, h szemelyes konzultaciora nincs lehetoseg... De akkor is bepofatlankodok vhogy, aztan kikerdezem az illetekest!

Az a problema a hivatalban, h barmilyen kerdesre ugy valaszolnak, h erzekeltetik veled, h hulye vagy plusz a frusztraciojukat is levezetnek rajtad amit csak ugy tudsz elkerulni, ha nem faggatod oket tovabb... Ruhellem oket, de ha nem segitenek, akkor magamban is megoldom... utalok mindenkit!

2017. ápr. 7. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!