Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Autó bontáson gondolkodok Meg...

Autó bontáson gondolkodok Meg éri bele vágni mik a feltételek? Másodállásban szeretném csinálni itthon

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Ne...

Akik csinálják 0-24-ben csinálják és nagyon nehéz munka, ugyanis az alkatrészeket el kell tudni passzolni, persze eladni a nagyrészét nem egyszerű és nem sokat fizetnek. Sok éves autószerelői tapasztalat után lehet csak belevágni.

2017. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az eggyik utcabeli fél éve vágott bele és kétx annyi pénzt keres mint víz gáz szerelöként (szakmája)

Egy típusú autót bont és minden nap jönnek mennek a futárok ezért gondoltam hogy fizetés kiegészitésképp én is bontogatnék autót ha van rá valamennyi kereslet

2017. ápr. 7. 17:07
 3/4 veterán vas ***** válasza:
50%

Ez nem egy szabadidős hobbi, hogy majd "másodállásban" bontogatsz, ha éppen ráérsz, vagy ha kedved van.......

Autószerelő szakmai tapasztalat kell hozzá, nem kevés kereskedői véna, telephely(azon belül műhely, raktár, nyilvántartás)és ezekhez sok-sok engedély. Emellett beszerzési források, kapcsolatok, és nem kevés pénz.


Szerintem felejtsd el.

2017. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Másodállásban. Aha!


Hát, ha van 5 milliód a kezdéshez, akkor hajrá!


Azzal ne gyere, hogy a szomszéd is ezt csinálja, kevés pénzből indult, mert akkor gondolom az mennyire legális! :-)

2017. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!