Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jó ötlet másodállásban szobafe...

Fibbrizzo kérdése:

Jó ötlet másodállásban szobafestö egyéni válalkozást inditani?

Figyelt kérdés
Jelenleg 4 müszakos gyárba dolgozom ,festö végzettségem van 4 évig dolgoztam mikor utolso 3 honapomat nem fizette ki a válalkozom azt ügyvéd stb mire egy részét megkaptam a pénzemnek ezért válalkozonál nem dolgozok többet ,Szerszámaim vannak kocsim ,csak kérdés tudnák e több pénzt csinálni vagy haggyam inkább ?
2017. febr. 16. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Másodállásban alig van kockázatod, ha értesz hozzá, és mindened megvan, akkor mi tart vissza?

Az meg lehet, hogy nem is hátrány, ha 4 műszak mellett csinálod, mert így tudsz délután menni dolgozni, amikor már az emberek többsége otthon van.

Persze eléggé fárasztó lesz...

2017. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csináld!
2017. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lennének megrendeléseid?

Ez nem úgy működik hogy hirdeted magad és már hívnak is mert látják hogy valaki vállal festést. Ajánlások után tudsz csak munkát szerezni. Mesélte valaki hogy hiába hirdetett, senki se hívta, viszont ha van pár kuncsaftod aki elégedett akkor ők később is hívnak festeni vagy pedig ajánlanak az ismerőseiknek.

Amúgy nem minden vállalkozó húz le pénzzel. Én dolgoztam már több festőnél is és eddig mindig ki voltam fizetve.

Ha lenne is megrendelésed akkor főállás mellett lenne elég időd a festésre? Ha valaki veled festet akkor nem örül neki ha fél napokat dolgozol, pl hogy 3ra mész festeni és 7ig dolgozol vagy minden negyedik nap, a szabadnapodon mész csak.


Viszont ha tele vagy megrendelésekkel akkor én kérek elnézést :D vegyél fel 1-2 alkalmazottat és te csak felméred a munkákat, árajánlatot adsz, majd felveszed a lóvét miután a munkások megcsinálták a melót :D

2017. febr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!