Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kertész -nő vagyok,...

Egy kertész -nő vagyok, szeretem a munkám, korrekt, precíz és normál árú munkát végzek, de mit csináljak a "cápákkal"?

Figyelt kérdés

Rettentő sunyik, alattomosak...én neveztem el őket "cápának"..

Például....felvettem egy faág levágást elmű vezetéknél .. Lenne utána még két "x-nek nevezett fa". A gond az, hogy a volt vidéki kollégám, aki állandóan tök részeg volt, elküldtem a fenébe nagyon sajnáltam szegényt, csak már nagyon belemerült az italba pedig profi volt.. sürgős munkáim vannak. Csak a "(nevezzük zolinak)Zolival" tudnám megcsinálni... Beszéltem a volt koollégámmal, "Nevezzük Gyurinak" "Zoli" régi barátja,(aki a kertépítésen fele annyit dolgozott mint én és dupla annyi pénzt kapott)mintez egy évvel később derült ki.. Szóval kimegy a Ferivel dolgozni, aztán suttyomba visszamegy a címre és beszél a tulajjal... Itt mondjuk az van még, hogy amúgy "Zolinak" van egy normál jól fizető állása egy X cégnél, havi 300 körül keres. Most vett vagy 100ezerért mégis egy fűkaszát, vagyis már a fűkaszás munkákat is nyúlni akarja.. Azon kívül, a "Gyuri" egy pénzéhes patkány, 4 órás kertészkedésért, akármiért elkér 50-100ezer forintokat. Rugják ki a kertekből, de szórólapozik mint az őrült (szórólapoztat!! még velem akart a szemétláda!!). "Gyuri" vízszerelő amúgy, hülye a növényekhez, meg a kerthez. "Zoli" meg egy Navval fenyegetőző kis féreg (nem engem, engem nem tud, a haverját fenyegeti)"Zolinak" van alpintechnikai végzettsége, de ügyetlen és kövér... Nos... "Zolival" holnap megyek fát vágni, (kényszerhelyzet), annyiról tud, hogy az áglevágás után lesz még két "x fajta" fa a szomszédban, nos a két "X-fa" ott virít a szomszédban Ilyen emberekel mit lehet kezdeni???? Basszus..


Szóval a két "X-fára" gondoltam azt mondom, hogy közben kivágták, de... annyira ő se hülye... az a szerencse, hogy a szembeszomszédban van.. talán.. ----Nos nincs sok időm, ez egy bemásolt MSN beszélgetés részlet.. Szóval Ilyen emberekkel kell dolgoznom.. egy kertész végzettségű nő vagyok, hogy lehet ezt megoldani?



#etika #inkorrekt #fusizás #munka ellopása
2017. máj. 13. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Keress egy normális embert, fizesd meg, és nem lesz több gondod.
2017. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Wtf?
2017. máj. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a szövegnek kb az első fél mondatát lehet érteni
2017. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
basz dmeg ezt a szöveget nem egyszerű értelmezni, túl sok a változó :D
2017. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen ne ússzál versenyt a cápákkal, mert biztos a vereséged!
2017. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

"Nos nincs sok időm, ez egy bemásolt MSN beszélgetés részlet.."


1. Lóf..szt nem értünk az egészből.

2. Nincs is MSN. Konkrétan 4 éve.

2017. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Hát a faxom "nevezzük rudinak" sem érti ezt a zagyvalékot.
2017. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!