Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nu skin üzlet. Valakinek...

Nu skin üzlet. Valakinek bejött már?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon nyomják facebook-on hogy az otthonodból meggazdagodhatsz ha posztolgatod, hirdeted ennek a cégnek a termékeit és új üzletépítőket felveszel. Tényleg ki lehet építeni egy fix mondjuk havi 50.000ft-os forgalmat ezzel?

2017. máj. 30. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Amennyi energiát beleölnek ebbe (ráadásul úgy, hogy spammelnek, iszonyúan idegesítő amit csinálnak) abból már el lehet indítani egy rendes vállalkozást, és akkor azzal nem 50 ezret fogsz keresni.
2017. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Szia!Egy minőségi és kelendő termékeket forgalmazó MLM redszerrű céggel akár még jóval többet is.Ismerem a Nu skint is, de nekem egy másik, nekem jobban tetsző cég termékcsaládja, marketing rendszere jött be.Sok sikert!
2017. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És van valakinek személyes tapasztalata ezzel?
2017. jún. 1. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ügy! Próbálkoznak az emberek,az interneten üzletfeleket vadászni,de ez nem megy. Én Amwaynél voltam.Kb félévig pörögtem mint a búgócsiga. Az ismerettségi körből több embert meghívtam, elég sokan el is jöttek,a marketing tervvel és a termékbemutatóval el is varázsoltuk őket. Mindíg nagy álmokkal mentek el,de valahogy az utótalálkozón megváltoztak. Nem érdekelte őket a dolog. Jöttek a kifogások. Erre nekik nincs idejük,pénzük,energiájuk. Kicsit azt éreztették velem, mintha átvertem volna őket.Ez elkezdett bántani,és hagytam az egészet a fenébe. Leépült az a kis üzlet is,amit felépítettem, én meg átkértem magam törzsvásálónak. ía termékek tényleg szuperek,bár tény, van néhány termék,ami a boltival kiváltható olcsóbban,de sok olyan termék van, amit nem lehet kiváltani,mert nincs olyan minőségű a bolti termék. Nég a legnevesebb gyártók termékei sem. Aki nem érzelgősködik,annak érdemes kipróbálnia, mert szponzorom is platina lett,az ő szponzora meg alapítói smaragd,ők megcsinálták.
2017. jún. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!