Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mi a véleménye személyes...

Kinek mi a véleménye személyes tapasztalata a Nu Skin-ről?

Figyelt kérdés

#üzlet #NuSkin #Üzletépitő
2017. febr. 27. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyszer behívtak "interjúra". Ez abból állt, hogy magát fényezte a nő és elmondta, kb. egy óra alatt, hogy mennyire fˇsza mindez meg hogy itt aztán jó sokat lehet keresni. Olyanokat mondott, hogy már-már irreálisnak tűnt. Én kb. egy szót se szóltam. Aztán a végén megkérdezte mit gondolok, nyilván arra várt, hogy majd le leszek nyűgözve, én meg elmondtam neki az őszinte véleményem.

Többször nem találkoztunk.

2017. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Én nagyon rossz tapasztalattal vagyok erről az egészről! Pár évvel ezelőtt belevágtam, elhitették velem hogy milyen gazdag és boldog leszek, magam osztom majd be az időmet,nyaralni fogok, plusz voltam konferenciákon,gyűléseken ahol csakis ezeket a gazdag, "boldog" embereket látod és nyilván ettől még jobban elhiszed hogy sikerülhet és érdemes.. Persze az egész úgy kezdődik hogy kezdőcsomagot kell vásárolnod különböző termékekkel ami nem 2000 vagy 3000 ft. Aztán minden azon alapul hogy hány embert tudsz meggyőzni és elérni azt hogy ezek az emberek folyamatosan vásárolják a drágábbnál drágább termékeket.Kizárólag gazdag vásárlókörrel rendelkezőknek ajánlott ugyanis az összes termék NAGYON drága... 10.000ft felett de van ami 20.000 felett is van arcradír vagy egy arcmaszk stb. (ha nem hiszed nézz fel a NuSkin oldalára) Amit még nagyon bosszantónak találok,mivel ennek a csapatnak a tagjai állandóan megtalálnak engem is és folyamatosan betesznek a csoportba facebookon. Nos itt aztán annyi hazugság van mint égen a csillag. ÉN IS kipróbáltam a termékeket,teszteltem őket hónapokig, mivel folyamatosan vásárolnom kellett havi xy összegért. A csoportban mindenki előtte-utána képeket tölt fel és szinte "varázslat szerűen" használ minden termék. Ez nagy átverés, lehúzás, marketing! Kipróbáltam én is ezeket a termékeket és nagyon nem úgy van ahogy ez el van itt hitetve! Ezzel nem befolyásolni akarlak csak kikívánkozott belőlem az a düh amit érzek ha visszagondolok mennyire hülye voltam hogy elhittem,csatlakoztam és beleáldoztam elég sok pénzt.
2017. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem elég egy kicsit jobban megnézni azokat az előtte-utána képeket. Full Photoshop mind!
2020. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!