Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha valakinek van 10 millió...

Ha valakinek van 10 millió forintja de nem ért a vállalkozásokhoz?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van 10 millió forintja és ebből többet szeretne csinálni.De vállalkozáshoz sem ötlete sem tapasztalata nincsen akkor milyen módokon módszerekkel növelheti ezt az őszeget?
2017. jún. 1. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Vegyen egy lakást és adja ki albérletbe.
2017. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Fektesse be valamibe. Nekem pl. van egy acélipari befektetési lehetőségem kb ilyen összeggel.
2017. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kösse le állampapírba, azzal jár a legjobban ha full hülye a pénzügyekhez..
2017. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az remek alany arra, hogy valaki csőbe húzza valami "tuti" biznisszel. Tehát NE akarj vállalkozni, elégedj meg kevésbé kockázatos és ezzel párhuzamosan alacsonyabb hozamú befektetéssel. Pl az állampapírral, ahogyan előttem említették. 10 millió egyébként sem egy eget rengető összeg, nem futsz messzire ennyivel ha vállalkozóként keresed az utad. Az eszközigényes vállalkozásokhoz kevés a pénzed, a tudásalapúhoz pedig... mihez is értesz?
2017. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan partnert kell keresned aki vallalkozo, de nincs meg a tokeje. Nagyon jo kis ceget ossze lehet hozni 10millio ft-bol. Igazabol a fele is eleg az indulashoz, cask tudni kell kit kell keresni. Ehhez jo ha vannak kapcsolataid, illetve az altalanosnal jobban tisztaban vagy azzal, hogy mire lehet szamitani ha vallalkozni akarsz. Sztem ez egy nagyon jo pozicio. Miben vagy jo pl? Mi a hobbid?
2017. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!