Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Életképes dolog még a banki...

Életképes dolog még a banki hitelközvetítés?

Figyelt kérdés
Régen hitelközvetítő voltam, a válság előtt nem is volt rossz. Mostanában több nagy közvetítő cég is megkeresett és ajánlott együtműködést. Csak éppen ügyfél nincs. Kíváncsi lennék, hogy mások, akik szakmabeliek, hogy vannak ezzel?
2010. máj. 18. 08:46
 1/1 anonim válasza:
Üdvözletem! Szakmabeli vagyok, Európa legnagyobb független pénzügyi tanácsadó cégénél dolgozom. Tapasztalat alapján azt mondhatom, hogy a "válság" ideje alatt az embereknek nagyobb szükségük van ránk, mint előtte, hiszen - ha például egy hitelkiváltást nézünk - ha spórolunk az ügyfeleknek,az most nagy öröm a számukra, nagyobb, mint a "válság" előtt. Bár a bankok szigorítottak (március 01-től a felvehető hitel nagysága területén, június 01-től pedig személyi szigorítások is lesznek), hitelre az embereknek szükségük van, csak nem mindegy hova, kihez fordulnak. A bankoknak sem jó, ha csak betéteket kezel, a hitelek kihelyezése ugyanannyira fontos számukra. Egy cég, aki vezető szerepet tölt be Magyarországon, előnyt élvez a többi pénzintézettel, hitelközvetítő irodával szemben, és még a máshol elutasított ügyfeleknek is döntő többségben megoldást tud a kezébe adni. Tehát: kereslet (ügyfél) van!!!
2010. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!