Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek ez nagykereskedésn...

Szerintetek ez nagykereskedésnek számítana vagy pedig csak sima raktárnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyitni egy vegyi áruval foglalkozó nagykereskedést, de úgy szeretném megcsinálni hozzá az épületet hogy csak nekem raktárként szolgáljon. A vásárlók pedig úgy tudnának hozzájutni a termékhez hogy telefonon megrendelik őket és én megyek autóval kiszállítani nekik. (Nagykereskedésről lenne szó ahol nem 1-2 darab mosogatószert vásárolnának a kiskereskedők)

2017. jún. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha végfelhasználónak NEM adsz el, akkor nagyker. Tehát csak olyanokat szolgálsz ki, akik továbbértékesítik, vagy felhasználják üzleti tevékenységükhöz.
2017. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az éjjel erre nem is figyeltem fel, amikor a választ írtam:

Kategória: Kultúra és közösség » Nyelvek


Lehet, jobban kellene figyelned. És más furcsaság sem tűnt akkor fel. Az viszont nyelvi furcsaság, tehát mégis van helye a nyelvek kategóriában.


A lényeg azon van, kinek adsz el. Ha magánszemélyeknek, akkor nem. Akkor sem, ha magánszemélyeknek, de csak nagy tételben.

Nagyker akkor leszel, ha csak ilyen-olyan vállalkozásnak árusítasz. Egyéni vállalkozótól a multinacionális cégig.

Egyesek vegyesen működtetik a boltot, azaz kiskerként is üzemelnek.

A telefonos rendelés ma már kevés. Gondolkozz online megoldáson is! Legyen jól felépített és folyamatosan frissülő weboldalad, amin jó, ha a raktárkészlet is percre kész. b2b kapcsolatnak hívják, ha csak cégeknek árusítasz, websopnak, ha nyilvános felület.

2017. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, a végét elszúrtam ezzel a b2b és webshop dologgal.

b2b cégek közötti értékesítés

b2c cégek és magánszemélyek között értékesítés

2017. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!