Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire lenne...

Szerintetek mennyire lenne jövedelmező egy kézműves kisboltot nyitni (képpel)?

Figyelt kérdés

Megyeszékhelyen (Tehát Budapesttől messze, 80-160 km-re). A hobbim a kézműveskedés, nagyon szeretek új dolgokat alkoztni, kitalálni. Bármit meg tudok csinálni (csak idő kérdése), és nagyon szeretnék a jövőben ezzel foglalkozni, pl. használati tárgyak gyártása kerámiából, pecsétkészítés stb., de ezzel kapcsolatban rengeteg ötletem van.

Nem halálra szeretném keresni magam, hanem szimplán egy középszinten megélni.

Ilyesmikre gondolok: [link]


2017. jún. 11. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Meska, ebay adószámos magánszemélyként
2017. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez sem rossz, bár mivel értek a webprogramozáshoz, ezt tanultam, nálam alap, hogy magamnak csinálnék egy kreatív honla és az üzlethez is ragaszkodnék a késöbbiekben. A meskára viszont gondoltam, hogy elsőnek ott indítanék, megnézném, hogy mennyire jönnek-be a termékek, egy kis "hirnevet" szerezni
2017. jún. 11. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:

fizikai üzlethez navhoz bekötött pénztárgép is kell, nem beszélve a többi előírásról.


Inkább mellőzném és indítanék webshopot országos kiszállítással. esetleg ebayre feltölteni a cuccokat.

2017. jún. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is azonnal akarnék nyitni, jópár év múlva, és rendesen bejelentve pénztárgéppel együtt. De addig lehet, hogy elgondolkozok ezen a webshopos dolgon, utána nézek, hogy milen engedély kell hozzá stb., aztán majd alakul
2017. jún. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!