Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a menete egy műhely felépít...

Mi a menete egy műhely felépítésének?

Figyelt kérdés
Adott egy üres telek,autószerelő műhelyt szeretnék rajta építeni és hivatalos autószerelő cégként működni,van erre lehetőség 2017-ben?

2017. júl. 9. 22:24
 1/2 anonim válasza:

Van .

Megcsinálod a telepet,Bekell menni bejelenteni stb és kész szerintem

2017. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Attól függ szakszervizet akarsz nyitni vagy sima mezeit!

Ha sima mezei akkor munkavédelmi szempontból meg kell felelni a kovetelmenyeknek emelő kell szerszámok és a legfontosabb szoftverek ami igen húzós ha nincs ismeretseged egy autó szoftvere másfél millió körül mozog.

A szakazerviz esetén én így tudom hogy ugyanezt meg kell csinálni csak az adott márkára való szakosodás bizonyos vonz azokkal jár pl ám uh elvnek kell lennie speciális celszerszamoknak akkor az adott szoftvereket meg kell venni ha ki jön egy új úgy kell rendezni a dolgokat ahogy ok meghatározzák .

2017. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!