Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy saját kis telkem,...

Van egy saját kis telkem, Észak Pest megyében, forgalmas főút mellet - milyen vállalkozást lenne érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Kis telek, 112 m2, beépíteni nem lehet, közvetlenül a forgalmas főút mellett van - milyen vállalkozást lenne érdemes csinálni?

Tavasszal lányok, nyáron dinnye, ősszel krumpli hagyma, télen fenyőfa, van jobb ötletetek? :)


2017. júl. 14. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Tehát tavasszal kitennéd oda a családod női tagjait, majd dinnyét ültetnél a szerves anyaggal feldúsított területre, ez eddig OK, eddig értem a terved.


A krumplit nem ősszel vetik, a hagymából max foghagymát vetheted, de abból sem mindegyik jó őszi vetésre.


Növénytermesztésre kicsi a terület.


A fenyőfát sem télen ültetik, de esetleg árusításra még elmegy a hely.

2017. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Ezt a "tavasszal lányok" dolgot nem értem, a többi még csak hagyján, hogy árusítani akarsz ott. Büfé még esetleg? Zöldség-gyümölcs stand?
2017. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is csak ennyi jutott eszembe, de ha van a közelben a temető, halottak napja környékén virágot és gyertyát is árulhatsz rajta. :)
2017. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

Atyaég, vagy értetlenek, vagy fáradtak vagytok. :)


A kérdező azt írta, hogy tavasszal a telken örömlányok kínálnák bájaikat, nyáron dinnyét adna el, ősszel krumplit-hagymát, télen pedig fenyőfát.

2017. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, az utolsónak leesett :)


Mindenképpen KERESKEDELEMRE gondoltam, mécses és koszorú is jó ötlet, szezonálisan ez a pár "árucikk" található meg a főutak szélén (az italbolt épület nélkül nem működhet, benzinkútnak kicsi).


Tűzifát is lehetne árulni, bár erre nem tudom milyen szabályok vannak.

2017. júl. 15. 09:45
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami szolgáltatás, irodai, tanácsadásos dolgot tud valaki? Pl. ingatlaniroda, gumis...?
2017. júl. 15. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
A lányok illegálisak, jobb ha tudod.
2017. júl. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Ha börtönbe akarsz kerülni, akkor hajrá.


Egyébként meg vessél magadra és küldöm a kombájnt. Mi a rákos pélót akarsz egy zsebkendőnyi sz..ron?

2017. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Illés bácsi féle cukrászda a megoldás, ha aktuális még.
2020. jún. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!