Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kávéfőző szervizes vállalk...

Egy kávéfőző szervizes vállalkozó mennyit kereshet?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Keveset, manapság ritkán javíttatják az emberek az olyan dolgaikat.
2017. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan dolgaikat mint egy 200ezres félmilliós kávégép.ja.
2017. júl. 24. 09:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az üzleti ügyfelek pedig általában ott szervízeltetnek, ahol veszik a gépet. Tudom, mert ilyen jellegű cégnél dolgozom, csak nem háztartási kisgépekkel foglalkozunk, hanem barkács - és ipari gépekkel. 1997 óta foglalkozunk kiskereskedelemmel és szervizeléssel, de a szervizelés annyira nem éri meg, hogy csak akkor csináljuk, ha minden egyéb dolgunkkal végeztünk. Itt a környéken kapcsolatban állunk több háztartási kis - és nagygépes céggel is, de olyat nem ismerek, aki csak szervizel, csak olyat, aki forgalmaz + szervizel.
2017. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a választ :(
2017. júl. 24. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha nagyon pontosan be tudod lőni a célközönséged, akkor működhet, de szerintem akkor is csak melléktevékenységként.

Pl. azok az lakossági felhasználók, akiknek 20 000 - 150 000 Ft-os kávégépük van. Valahogy ki kell találnod, hogy kik ők. Mondjuk azok, akinek a havi nettó átlagkeresete 200 000 és 700 000 között van?

És akkor őket bombázni hatásos hirdetésekkel. Senki másnak ne reklámozz, mert azzal csak szórod a pénzed! Csak a célközönségnek szabad reklámozni.

És olyan akciókat hirdetni, mint pl. ingyen házhozmész és felméred, vagy ingyenes alkatrészcsere, ilyesmik.

2017. júl. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!