Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megéri venni egy 9 személyes...

Megéri venni egy 9 személyes kis buszt és külföldre vinni a kint dolgozó embereket. Járatokat szervezni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem mert már telített a piac és úgysem férnél be. De te tudod.
2017. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Plazmaturizmus, vérturizmus jobban megéri, 5 eurót fizetnek az utazásért Bécsig, mindig tömöttek a buszok.
2017. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 Euro?

Legalább retúr oda-vissza 2x5 ?


8 fő x 2 út x 5 Euró = 80 kb. 24.000 Ft


Bp.-től keletebbre már biztos drágább ahhoz, hogy megérje??!

2017. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Plazmaturizmusra biztos megéri alapozni.

Ellenbnem az alapötlet nem jó, mert szinte lehetetlen a változó időpontokban kiadott szabadnapok miatt egyszerre 8 utast összeszervezni.

Ha ez nem lenne általános probléma, akkor azt látnánk, hogy összefognának a kint dolgozók és vennének kisbuszt maguknak.

Valójában a rugalmad indulási időkhöz csak úgy tudnak alkalmazkodni, hogy személyautók sem telnek meg.

2017. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én azt tudom neked mondani ha belevágnál akkor ünnepekkor járj ki vagy ballagások környékén sok kamionos van kint aki szívesen hazajönne és nincs benne rossz pénz...(Fb csoportokban tudod magad hirdetni és gyorsan megtelik a buszod) az év többi részében pedig add bérbe a járgányt persze okosan kaukcióval stb...
2017. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Simán megéri! Most nemrég jöttem haza Kölnből egy srácal, aki Hollandia-Magyarország között jár de nem tesz nagy kerülöket mint elég sokan. Azt mondta Ő így fogja csinálni és akkor azt a kört meg is tudja valószínű tartani. Odafele mikor mentem, 1 csajért kerültünk vagy 150km-ert. 7 éve melozik Hollandiába és most vágott bele ebbe, gondolom nem hiába. Értem már a saját személyautójával jött mert a busza tele volt és egy embert se akar lemondani ha nem muszáj. Hollandia-Magyarország 90 euro/fő de mesélte amikor jöttünk haza, ha visszamenne másnapra lenne 7-8 ember aki jönne haza és még adnának 150eurot is. De mondta hogy ezt már nem tudta vállalni, mivel pihenni is kell. Mondjuk Ő beszélt más fuvarozokkal akik szinte ezen az útvonalon járnak és megegyeztek ha sok a jelentkező akkor átpasszolják a másiknak, oda vissza. Ember mindig van.
2017. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ja és Ő nagyon normális volt. 200km megálltunk ami reális, persze ha szólsz akkor is keres egy kútat vagy egy pihenőt. Volt olyan pl. amikor kifele mentem a gyerek 400km után állt meg úgy hogy már szóltunk neki 3-an. Én konkrétan már rosszul voltam úgy kellett már wc-znem. Persze sietni akar, csak rohadt balesetveszélyes.

Levezet vagy 24 órát szinte pihenés nélkül úgy hogy mögötte ül 6 ember. Na vele se megyek többet!

2017. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!