Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját vállalkozást szeretnek...

Saját vállalkozást szeretnek indítani. Arra vagyok kiváncsi, hogy nektek mi az amilyen üzletre/ dologra szükségetek lenne?

Figyelt kérdés

Olyan üzletet/ weboldalt akarok csinálni amiben akár kézzel készített egyedi dolgokat árulnék vagy bármi mást, ami szükséges lehet a mindennapi élethez (/dísznek).

Szóval örülnék ha minél több jó ötletet olvasnék, hogy ti minek örülnétek!



2017. júl. 28. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazán nem akarlak elkeseríteni és lelombozni, de:

1.- számtalan ilyen weboldal van - csak valami igazán rendkívüli, kreatív egyedi dologgal tudnál kirukkolni

2.- ki kell váltani hozzá az egyéni vállalkozóit, amit ha főállásban csinálsz, akkor minimum havi 50 ezer ft az adója, ha van bevételed, ha nincs - tehát ezt ki kell tudnod termelni az első hónaptól fogva.


Ráadásul van egy kis logikai bukfenc a mondatodban:

"ami szükséges lehet a mindennapi élethez (/dísznek)."


Szerintem a dísz nem szükséges a mindennapi élethez (legalábbis számomra), ráadásul, ha akarok, én is tudok készíteni, de ha mégis veszek, akkor azt csak akkor teszem, amikor épp nem matracra, paplanra, utazásra, stb. gyűjtök.


Bocs, hogy így "lerohantalak", de hiába írom pl. azt, hogy szívesen vennék fali subát, ha rajtam kívül más nem venne és nem is tudom, el tudnád-e készíteni?

2017. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy ez jól menjen kell egy jó weboldal, meg rengeteg pénz a reklámra. Mi csináltunk hasonlót 2 év után van kb. Nullában, a befektett pénz.

De ha mégegyszer kezdeném 20 millió alatt, amit csak reklámra költenék, nem is vágnék bele.

A kereskedelemben az online kereskedés kb. 5%-t ad ki, ezen kell osztozni.

2017. júl. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!