Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kis lélekszámú, hegyes-völgyes...

Kis lélekszámú, hegyes-völgyes vidéken lévő faluban gyerektáborokat szervezni érdemes?

Figyelt kérdés
Szükséges hozzá pedagógiai végzettség? Nem tudom mondjuk manapság van-e még igény pl. kézműves, biológiai/földrajz jellegű, régi mesterséget vagy ilyesmiket bemutató táborokra.
2017. júl. 30. 16:32
 1/2 xswerdy ***** válasza:

állítólag egyre több a tábor, és egyre szokatlanabb tematikával is mennek. Szóval ez egy prosperáló terület, de vannak is vállalkozók szép számmal. Te alakítanád ki a táborhelyet is? Vagy azt bérelnéd, és Te csak szervező lennél? Gondolom, ha ilyen távoli faluban lenne, akkor bentlakásosnak tervezed? Metrhogy elég sok az olyan tábor, ahova reggel viszik, este hozzák a gyerekeket. Az nyilván kisebb költséggel működőképes.


Szóval sokmindent kell gondolni, de lehet benne potenciál.

2017. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 érdekel0 ***** válasza:

A hivatalos,jogi részére nem tudom a választ,de szerintem ez kisebb,fiatalabb gyerekeket vonzaná inkább,nekik meg ahogy az előző hozzászóló is írta jobb a napközis tábor,egy ilyen hely meg nem olyan kőnnyen megközelíthető,a közelben élők közül meg nem kerülne ki anbyi gyerek,hogy érdemes legyen.

A nagyobb gyerekeknek meg bizony már több kell.Legalább egy tó,ahol fürdeni lehet.

2017. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!