Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek jó üzlet lenne...

Szerintetek jó üzlet lenne egy olyan weboldal ami egyetemek számára kínál kiemelkedő reklámlehetőséget?

Figyelt kérdés
Az oldalt várhatóan sok egyetemista és gimnazista látogatná,főleg pályaválasztás előtt.

2017. aug. 6. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mégis milyen egyetem az, ami reklámra szorul? Ilyen nincs.

2017. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nem volna. A felvi.hu és az eduline foglalkozik továbbtanulással, ezeken az oldalakon tényleg sok diák megfordul. Itt megéri az egyetemeknek hirdetni, a te oldaladon miért érné meg? Mi miatt látogatná meg sok egyetemista vagy gimis a weboldaladat? Felvi.hu-n fenn van minden infó, leírások a szakokról, hol indulnak, mennyibe kerülnek stb, eduline-on meg megtalálhatók a korábbi ponthatárok és friss cikkek a felsőoktatásról plusz ha kérdésük van az oldal pontos és biztos infókat tud adni. Ezek után nem tudom mi miatt mennének a te weblapodra a diákok, pedig ez kéne ahhoz, hogy egy egyetem fontolóra vegye, hogy nálad hirdessen. Inkabb éri meg nekik felvin,edulinon meg nem mellesleg facebookon és youtubeon hirdetni, ha csak az online reklámot nézzük, mint egy random weboldalon ami nem tudja garantálni, hogy sok gimis meglatogatná az oldalt.
2017. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy mesterszak-keresőt csinálj... A felvié hónapok óta döglött.
2017. aug. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Egyrészt, az egyetemek állami intézmények, nem költhetnek pénzt csak úgy reklámra kényük-kedvük szerint. Másrészt, a felvi.hu és eduline.hu eléggé lefed mindent, nem tudsz velük konkurrálni.
2017. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!