Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyelvi korrektorként tervezek...

Nyelvi korrektorként tervezek vállalkozást indítani. Milyen tarifákkal szokás dolgozni? Mi a jellemző ár és szolgáltatás?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, nincs nyelvészeti irányú képzettségem, csak egyszerűen jó a helyesírásom. Hogyan kezdenétek bele egy ilyen vállalkozásba? Mennyit kérhetek el a munkámért?

2017. aug. 24. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fordítóként dolgozom, korrektori végzettségem is van, és nem tartom valószínűnek, hogy ezt vállalkozásban tudod csinálni. Nézz körül a kiadóknál, keres-e valaki korrektort, de lehet, hogy a "csak egyszerűen jó a helyesírásom" nem lesz hozzá elég.
2017. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem főállásként képzeltem, csak mint szabadidős tevékenység. És van már jó pár tapasztalatom, csináltam ilyeneket többször is. A kérdés arra vonatkozott, hogy milyen az átlagos díjtarifa karakterenként vagy oldalanként, ugyanis ebben nem vagyok jártas. Mindig egy-egy terméket vagy szolgáltatást kértem cserébe, hiszen nem voltam számlaképes.
2017. aug. 25. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!