Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Termel elegendő bevételt a...

Termel elegendő bevételt a weboldalam?

Figyelt kérdés
A célom az lenne, hogy egy olyan weboldalt hozzak létre, amit sokan használnak de ittt nem is ez a lényeg. Szerintetek mennyit tudna egy weboldal maiximálisan profitálni csak hirdetésekből Magyarországon?

2017. szept. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés, tekintve hogy nem ismeri az ember a tartalmat és a weblap forgalmát.
2017. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát például az Index.hu-nak több milliárd Ft-os bevétele van reklámokból.
2017. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Lássuk a weboldalt.

Adj egy linket.

2017. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne adjon linket, mert az már reklámnak minősül.

Én sem linkelem be a Vaterás aukcióimat, hogy vajon meg fogják-e majd venni vagy jók-e a leírások? :-)

2017. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a reklámok mennyit hoznak, az az olvasók számától függ. Nem mindegy, hogy tíz ember követi az oldalad vagy százmillió. A FB milliárdokat hoz reklámokból, Pistike magyar nyelvű blogja a tengerimalacokról meg átlag havi két dollárt.
2017. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mihez elegendő bevételt? Ez kimaradt.


Én dolgoztam olyan weboldalon, ahol egy jobb nap alatt 300 ezer forint jött be csak reklámokból. Rosszabb napokon 20 ezer. Ha azt felszorzod, legrosszabb esetben is 600 ezer forint.

2017. szept. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Privátba elküldheted a weboldalad linkjét.
2017. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!