Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a menete egy mobilszolgaltó...

Mi a menete egy mobilszolgaltó cég alapításának?

Figyelt kérdés
Annyit talaltam hogy cég alapítás után az nmhh által kiírt frekvenciapalyazaton nyerni kell. De mi következik utanna? Milyen hivataloknak kell megfelelni?

2017. okt. 1. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mondd, hogy nem multal el 18 eves, es csak unalmadban irkalsz ki kerdeseket, hogy ne kelljen hazifeladatot csinalni...
2017. okt. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem részletezem. Dolgozati téma. Mob szolgáltatók piacra lépésének menete. Nos esetleg érdemi válasz? Jelen esetben nincs annyi időm, hogy google-t böngésszek naphosszat.
2017. okt. 1. 12:59
 3/14 ede1219 ***** válasza:

"Nem részletezem. Dolgozati téma. "


Akkor talán a házi feladat témában kellene lennie!

2017. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Válasz híjján úgy tűnik ez a fejezet kuka..😣
2017. okt. 1. 13:08
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy kuka, ne add fel!


Szívesen leülök neked, átnéztem a kapcsolódó jogszabályokat, turkálom kicsit a netet, miegymás. Ráérek, csak holnap megyek dolgozni, te meg bizonyára nagyon elfoglalt vagy, nincs ilyesmire időd.

2017. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon Megköszönném.
2017. okt. 1. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, és a kis köcsög elvárja az ötöstől, csicskáztatná, hogy csinálja meg helyette... az eszem megáll. Az ötös ironizált te kis lustaság :D
2017. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem kell megcsinálni.. En ezt nem mondtam! Csupán gondoltam találok itt olyan értelmiségit, akinek két kattintás az egész.. Tévedni emberi dolog én is hibázhatok sorry! Amugy nem ismertek ne ítelkezzetek oké? Mert nem egy taknyos kölyökkel álltok szemben.
2017. okt. 1. 16:48
 9/14 anonim ***** válasza:
43%
Jah, biztos sokan járatosak ebben, mert mindenki mobilcéget alapít Magyarországon. Arról az idióta baromállat pedagógusról is megvan a véleményem, aki egy ilyet ad ki dolgozatnak...
2017. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj. Te egy értelmiségit keresel?


Tudod, miért jársz iskolába? Hogy értelmiségi legyen belőled. Ha más csinálja meg helyetted (bármennyire is gondolod most azt, hogy neked elfogadható indokaid vannak), akkor nem tanulod meg, akkor maradsz ... (nem tudom mi, de nem értelmiségi), és hidd el, ha az iskolát át is vered, a munkáltatót már nem fogod.

2017. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!