Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a véleményetek, melyik...

Mi a véleményetek, melyik megoldás a jobb?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ettől függ, hogy én hogy csinálom, de érdekel ki hogy látja. Turkáló nyitásról van szó: Mi a jobb vajon, ha van még a közelben 1-2 vagy ha nincs. Én azt mondanám kapásból, hogy az ha nincs, de másrészt meg az emberek szeretnek több helyre is benézni egy adott vásárlás során. Mit gondoltok?
2017. okt. 7. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

Tehát szerinted az a jó egy üzletnek, ha van legalább két konkurense???

Ne nyiss boltot!

2017. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem holnap fogok, így igen, van mit tanulnom. Valahol el kell kezdeni, nem? Viszont ha árban alájuk lehet menni, plusz minőségi, szebb árukészletem van, nem hinném, hogy akkora konkurencia lenne egyik is. Pláne egy nagy gyalogosforgalmú helyen, ahol mindenki kialakíthatja a saját vevőkörét. Egyébként nem tudom hol olvastad, hogy az lett volna a mondandóm vége, hogy ott nyitok. Félreértés ne essék, elfogadok kritikát, de normális "hangnemben" légyszi.
2017. okt. 7. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs.
2017. okt. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!