Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen szakmák/munkák vannak...

Milyen szakmák/munkák vannak amit egyedül tudok végezni, vagy akár egyéni vállalkozóként?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem ha állnak felettem és osztják az észt, vagy ha mással kell dolgozni és te hiába csinálod jól,becsülettel ha a másik meg tesz az egészre és szívsz miatta...

Ahogyan a kérdésben is leírtam mi az a szakma/munka vagy vállalkozás amiben a magam ura vagyok?

Elsősorban férfi szakmákra/munkákra gondolok, de sok mindenre nyitott vagyok.



2017. nov. 15. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Üveges.
2017. nov. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Műfordítás, ruhavarrás-tervezés, festőművész, szobafestőnek nem hiszem, hogy pl ott pattognak közben, szóval viszonylag magára hagyják, nemtom esetleg gyümölccsel kereskedni pl, és akkor is a magad ura lennél, termelgetnél, eladnád, újságos, postás, szórólapos esetleg (ebből többféle van, van aluljárós, és postaládákat végigjárós), benzinkutasnak szerintem nem szoktak beszólogatni, autószerelőt is szerintem hagyni szokták dolgozni, cukrász, szakács, kutyakozmetikus nem tudom, szerintem talán ritka, de lehet ilyen irodai cuccos is, jaj, várjál, ilyen izé, a grafikus csinálhatja otthon, logókat-plakátokat tervez, webdesign-ol is aki akar, esetleg állat-etető , talán ott nincsenek sokan, és aki van is szereti az állatokat is meg emberekkel is ari, kedves. Nemtom még milyenek lehetnek:) Na jó, most még pl kocsmában a pultos jutott eszembe, vagy esetleg ilyen fagyis kiszolgáló ember. Nemtom, mik lehetnek még; esetleg pl újságíró, és akkor ilyen akár netes cikkeket író emberke is lehetnél.
2017. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*takarítás,biztonsági őr, árufeltöltés nemtom jók-e.
2017. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!