Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan inditsam be jobban a...

Hogyan inditsam be jobban a szolarium szalonomat?

Figyelt kérdés
Van egy szolariumom nem Pesten, a varosban van meg masik 3, az enyem egy kicsit eldugottabb helyen, nem kozvetlen a fout mellett. 3 gepes, szepen fel lett ujitva, belul dizajnos kellemes. Kivul viszont nem eleg feltuno, nem tul eszreveheto. Igy nem is jarnak sokan, leginkabb torzsvendegek. Fel szeretnem lenditeni a forgalmat. Facebookon hirdetem folyamatosan, akciokat csinalok. Mit tehetnek meg? Gondolkoztam egy alakformalo gep berakasan is, ennek lenne ertelme? Barmilyen tippet szivesen fogadok.

2017. nov. 15. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj marketinget, vagy fizess valakinek aki ert hozza. Nem hiszem h egy uj gep megoldana a problemad.
2017. nov. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel jo kedvemben vagyok ezert leirom hogyan lendithetned fel.


1. Rakd fel Google maprse, fontos hogy a szolarium kulcsszora bedobja.

2. Kerd meg a vendegeket hogy Checkoljanak be Facebookon amiert te 5-10% kedvezmenyt adsz.

3. Kerd meg a vendegeket hogy irjanak reviewt Google mapson amire te 5-10% kedvezmenyt adsz.

4. Nyiss egy Instagram fiokot ahova naponta postolsz kepeket.

5. Instagramon keress ra emberekre akinek 10 ezer kovetonel tobb kovetojuk van. Irj rajuk, es ajanlj penzt azert, hogy egy postot csinaljanak a szolariumodrol. 10 ezer forint koruli osszeget ajanlj nekik ezert.

2017. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

1. Költs reklámra, hirdess, legyél ismert.

2. Ár/érték arányban legyél jobb, mint a konkurencia.

3. És tényleg tanulj marketinget. Vagy fizess meg valakit, aki ért hozzá... Amíg az alapokkal nem vagy tisztában (akvizíciós költség, vevőérték, stb.), addig hiába írnék bármit is, nem értenéd.

2017. nov. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, rakj egy megállító táblát, minnél nagyobbat.

Helyi közteresekhez bemész megmondják mennyi egy hónapban.

Másik, Ázsiába bemész vannak futó fényreklámok, szövegesek, csinálnak egyedi méretre is, csináltatsz egyet.

Ha szembe állsz az ázsiával a baloldali épületben lesznek földszinten. Látni fogod szinte csak az van náluk.

A megállító táblát, ha rám hallgatsz veszel faros lemezt és csinálsz neki egy keretet, legalább 1 m széles legyen, és 1,6 magas, aztán fekete táblafestékkel lekened, és utána krétával írhatsz rá.

Ha nagyon maxon számolok mindent ez olyan 150 ezerből megvan.

Ez mondjuk egyhavi facebook pénz, és ez több vendéget hozz majd be.

A másik helyi önkormányzathoz bemész és megkérdezed, hogy oszlopra milyen feltételekkel rakhatsz ki táblát, és a főútnál kiraksz kettőt.

És másban utaztam facebook reklámra költöttem, meg újsághirdetésre, ahogy ezeket megcsináltam, 3 nap már látszodott a forgalmon.

2017. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sikerült? Minek köszönhetően ha igen?:)
2022. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!