Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 1 000 000 Ft-ból milyen...

Ricsi74zhf kérdése:

1 000 000 Ft-ból milyen vállalkozást indítanátok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Semmilyet. Ez nem toke, hanem zsebpenz. Az elso honapban menne el ennyi helyisegre, villanyra, engedelyekre, papirmunkara, konyvelore benzinre, arukeszletre, stbstbstb.
2017. nov. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Ügyvédi irodát nyitnék.
2017. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Te se vagy vállalkozó ez ki is derült,de szerintem nem is leszel:)))
2017. nov. 17. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
1 Valamit csak el lehet kezdeni vele! Nem lehet mindenki milliárdos adócsaló
2017. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
olyan vállalkozást amibe nem tőkét kell tenni hanem csak saját szaktudást, pl programozozás, szoba festés, szerelés stb
2017. nov. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
A legkevesebb a 3millió. abbol mar lehetnél egyéni vállakozó
2017. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Ha értesz az üzleti tervezéshez és a dologhoz két büfé jellegű üzletet is ki lehet hozni indulóra belőle, másfélszer ennyi havi bevételt termelve.
2017. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%

Gyakori 2017-ben ahol az emberek még mindig nem tudják mi az az internet és még mindig csak boltokat lehet nyitni :D


12 éves gyerekek keresnek 100-200k-t interneten, ismerősöm heti 10-15 órát játszik egy videójátékkal és közbe rögzíti magát, több mint fél milliót keresett előző hónapban.


Kérdező nézz utána interneten. Ha nem értesz semmihez és nem is akarsz, akkor fektesd be oda, ahova szerinted jó helyen lesz.

2017. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Ennek kb a feléből-harmadából lehet csinálni olyan vállalkozást, ami havi 1-1,5 M-t termel.

Nyilván nem írom le, hülye lennék magamnak csinálni a konkurenciát.

2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

1# & 8# nak igazuk van.


De ha olyan dologhoz értesz, amit kisebb dolgokkal is elkezdhetsz az se lehetetlen.


Én kihasználtam a netet, feketén ügyködtem legyen mindig pénzem a nagyobb alkotás felé.

S apránként haladtam felfele, idővel hivatalos weboldal + engedélyek stb.


Igazából úgy nem nagyon lehet tippet mondani mibe is vágjál bele, hiszen ha már saját kis vállalkozás érdemes olyannal foglalkozni, amit szeretsz és értesz is hozzá.


Mondhatni bármit kisebb dolgot/elképzelést kivitelezek. Élmény olyan emberekkel/vevőkkel beszélgetni, akik kreativításukat s elképzeléseiket lelkesen egyeztetik velem :)

Legyen szó grafikáról, szobrászati témákról (3D nyomtatás, cukrászati formák, adott mmorpg figura kivitelezése stb), ruházat, kiegészítők, nyomtatás (bögre, névjegykártya, képek, boros cimkék...)


Kreativítás határtalan.


Neked pl hobbid? Mikhez értesz?

Minimum ennyit jó lenne tudni.


Lehet bunkónak mondasz majd, de sok embernek a picsuja alatt a pénz, sokak üzletbe gondolkodnak, de ciki ha azt se tudják mibe fogjanak bele. Aztán ki tudja van-e üzlethez érzékük.


Én műanyag lapokkal és cafatnyi ruhaanyagból indultam el. ;)

Nem kellett x-y ezres milliós összeg.

Bocsi , a gépbe kellett vennem anno új tűt annyi.

Meg át kellett esnem a lustaságomon. Eskü nehezebb volt magam ellen győzni... Kínos, de ez az igazság.


Mindenkinek vannak gyengeségei.

2017. nov. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!