Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » PayPal kapcsolódó. Esetleg...

PayPal kapcsolódó. Esetleg valaki valamit tud?

Figyelt kérdés

Szóval röviden a lényeg hogy eladok egy tárgyat x összegért. A csajszi elküldte a PayPalra az x összeget.

Nem csináltam meg ilyet de szerintem valami olyasmi a tranzakcio hogy a penz akkor kerül “véglegesen” a fiókba amikor a tárgy el lett küldve valamilyen kód által vagy nem tudom ,mivel meg nem volt ilyen.

A kérdés hogy valaki tud-e esetleg erről valami vagy netalán lehetséges-e hogy megkapja a tárgyat és visszaveszi a pénzt arra fogva hogy nem kapta meg a tárgyat?


2017. nov. 22. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval az van itt hogy un order to complet the transaction and get the funds approved in your account we advice you got to and shit the merchandise now and get the shipment scan receipt for verification.


Értem hogy mit akar mondani de mégis milyen blokkot vagy ha kapok is vele mit csináljak?

2017. nov. 22. 22:06
 2/5 A kérdező kommentje:
Ops ship* big mistake lol
2017. nov. 22. 22:06
 3/5 A kérdező kommentje:

Hű szóval most néztem bele először eddigi életemben.

Egy kérdés van. Képet hova kell küldeni? Nem láttam olyant hogy “válasz az üzenetre” vagy valami hasonlók vagy melléklet hozza csatolása stb.


A kérdés arra hogy vissza veheti e a pénzt hülyeség, csak nem tudtam róla xD

2017. nov. 22. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj...

Te egy klasszikus nigériai csalás keőős közepében vagy benne.

Ha most nem szakítod meg a kapcsolatot ezekkel, akkor megérdemled, de komolyan.

Google: nigériai csalás.

2017. nov. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha írni sem tudsz kedves kérdező (ragozás, toldalékolás, mondat végi írásjelek, tagolások, stb), akkor nem tudom, hogy mégis mire számítasz.
2017. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!