Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol találom a kormánynak azt...

Hol találom a kormánynak azt a felmérését, amit arról csináltak, hogy hol milyen vállalkozásra van igény?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 15:47
 1/4 xswerdy ***** válasza:
73%

ezt nem a kormány csinálta, hanem a k&h bank.

[link]


azért fenntartásokkal kezeld. Lehet, hogy bizonyos emberek szeretnének egy adott üzletet, de attól nem biztos, hogy megélne.

2017. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ezt én is ismerem, viszont nemrég láttam a tv-ben, hogy egy politikus vagy ki nyilatkozott, hogy a kormány csinált ilyet, hogy a vállalkozókat támogassák. Én azt keresném :)
2017. dec. 19. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"azért fenntartásokkal kezeld. Lehet, hogy bizonyos emberek szeretnének egy adott üzletet, de attól nem biztos, hogy megélne."


Maximálisan alátámasztom. Kíváncsiságból ránéztem a környékünkre, van, aki pékséget szeretne ide (kb 3 pékség van 100 méteren belül, a 4.-ik épp ezért tönkre is ment), van, aki óvodát szeretne egy olyan utcába, ahol egyébként VAN óvoda és van, aki szállodát szeretne egy olyan térre, ahol már van szálloda és a környék is tele van szállással.

Szerintem az óvodás és a szállodás nem is tudja, hogy már van ott ( a szállodát/panziót én is csak nemrég tudtam meg, 1 éve, pedig már régóta a környéken élek)

2017. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"viszont nemrég láttam a tv-ben, hogy egy politikus vagy ki nyilatkozott, hogy a kormány csinált ilyet, hogy a vállalkozókat támogassák"


Ne is mondd...! Az ideg szétvágott, amikor kb. másfél éves vállalkozóként a tévében agyonreklámozott, "vállalkozást segítő", NÖVEKEDÉSI hitel iránt érdeklődtem az illetékes banknál. Nem fogjátok elhinni, miért utasítottak el: túl kevés a bevételem, túl kicsi a vállalkozás, nem kaphatok. De basszus, KI NÖVEKEDJEN, HA NEM A KICSI?

A sok "vállalkozást segítő" dolognál mindig koppantam, hol ezért, hol azért, de sosem kaphattam semmmilyen hitelt, támogatást, visszatérítendőt vagy vissza nem térítendőt.

2017. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!