Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen egyetemet lenne érdemes...

Milyen egyetemet lenne érdemes elvégeznem?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult az életem, hogy 18 éves koromban a szüleim elhagytak, így alig hogy kikerültem az iskolapadból, rögtön dolgoztam is, nem volt lehetőségem egyetemre menni.

Jelenleg ápolónő vagyok egy tök jó helyen, mellette gyógyszertári asszisztensként végzek most decemberben, jövőre viszont szeretném elkezdeni az egyetemet/főiskolát, mert szeretek tanulni és szeretnék egy diplomát.

Tanácstalan vagyok azt illetően, hogy mit lenne érdemes elvégeznem, amibe el tudnék helyezkedni, elfogadható lenne a fizetés és ami közel áll hozzám.

Alapvetően szeretem az embereket, de a diplomás ápolóit nem biztos, hogy érdemes lenne megcsinálni, mert max. 30.000 Ft-tal lenne több a fizetésem, az meg nem túl sok.

Pénzügy-számviteli irányom gondolkodok, anyagilag az mennyire érné meg?

Esetleg tanítóképző? Tudom, ezeknek nem sok közük van egymáshoz, de igazából sok minden érdekel. :D

Ha az anyagi oldalát nézem és 3-4 év alatt szeretnék diplomát, mit tudtok ajánlani?



2017. nov. 15. 04:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül pénzügy számvitel de ez alapján a pár mondat alapján nem neked való munka
2017. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pénzügy-számvitel, illetve a tanítóképző teljesen más irány. Először is fontos, hogy milyen beállítottságú vagy. Reál vagy humán?
2017. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gyógyszerész?
2017. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából a reál meg a humán tárgyak is érdekelnek és jó vagyok mindkettőből. A reálhoz többet kell tanulnom egy kicsit, de azt is szeretem.

A gyógyszerész akkor jöhetne szóba, ha levelezőn el lehet végezni, de eddig akit kérdeztem azt mondta, hogy erre kicsi az esély, de utánanézek, mert erre már én is gondoltam. :)

2017. nov. 16. 10:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Pénz szempontjából inkább a pénzügy-számvitel éri meg. De ahhoz eléggé jónak kell lenni matekból. :)
2017. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!