Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehetséges formatervezőként...

Lehetséges formatervezőként dolgozni, ha nincsen ilyen végzettségem?

Figyelt kérdés

Olvastam régebben olyan emberekről, akiket sokadik próbálkozásra sem vettek fel művészetire, de mégis sikereket értek el.

Egyik TÍZSZER próbálkozott felvételt nyerni de sikertelenül, aztán kiment külföldre ( talán Angliába) , ahol már az első évben felfigyeltek bútorterveire.

Sajnos már nem találom a cikket...

Ők hogyan tevékenykedtek? Végzettség nélkül?



2018. jan. 22. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Léteznek sikeres emberek akiknek nincs hivatalos képzettségük mégis befutottak nem csal művészeti téren), szóval lehetségesnek lehetséges, csak nagyon ritka. Ha elvégzel egy jó iskolát az abban segít, hogy kapcsolatokat építs, tudást és gyakorltot szerezz. Elsősorban nem a papír számít, hanem ezek. Ezeket meg nehéz összekaparni magadnak teljesen nulláról vagy nagy szerencséd kell legyen és ösztönösen tudnod kell csomó mindent vagy magadtól meg kell tanulnod.
2018. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaznak érzem álláspontodat, de én inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy állambácsi mennyire kötekedős ilyen téren :)
2018. jan. 25. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg fizetsz adót szerintem nem érdekli:D Persze legálisan orvosként nem dolgozhatna akinek nincs orvos végzettsége, de azért ez teljesen más kategória.
2018. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké,,,próba szerencse.... :)
2018. jan. 26. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Ha sikerül és nem felejted el, örülök ha esetleg írsz, formatervezést tanulok, szóval még jobban érdekel:D
2018. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!