Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pepsivel vagy Coca cola-val...

Pepsivel vagy Coca cola-val érdemes szerződni?

Figyelt kérdés
Nem túl nagy forgalmú pizzériának melyik italcéggel érdemesebb szerződni? Mik az elvárásaik és mit kérhetünk mi? Biztosítanak hűtőket, reklámanyagokat? Milyen idejű szerződéskötésre van lehetőség, illetve milyen anyagi vonzatai vannak?

2018. jan. 22. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Pepsin nagyobb az árrés igaz én inkabb független maradok és elég italnagykerbol beszerezni. Nincs akkora megkötés mint efy ilyen kizárólagos szerződésnél és jobban ki tudid szolgálni az igényeket, akár mindkettőt tartva is . Egy vitrines hűtő 30-50.000 ft-ért már elérhető.
2018. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt mindkettő, most Coca Cola-nál vagyunk. Pepsin valóban nagyobb az árrésed, de sokkal kevesebben szeretik mint a Cocát. Természetesen hűtőt, reklámanyagokat, ilyesmiket biztosítanak.
2018. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kóla heti 20 ezeres rendelésnél oda adott egy 1 milliós hűtőt, a legújabb, legcsilivilibbet, meg egy komplett terasz szettet, olyan 700 ezer értékbe.

Hogy utána elmentem és a legtöbb cumót olcsóbban szereztem be az más téma, de heti 20 ezerért rendeltem.

2018. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából még most is a pepsit áruljuk, hiszen valóban elég olcsón lehet hozzájutni, most sajnos ez a legfontosabb nekünk, mivel nem olyan rég indult a pizzeriank. Jelenleg csak kiszallitassal foglalkozunk, tervezzük a bővítést, szeretnénk, ha beülos hely lehetne. Az viszont tényleg egyértelmű, hogy a coca kelendőbb lenne, sok ember nálunk is csak azért veszi a pepsit, mert nincs más lehetőségük faluban vásároluni menni pl 6 után.
2018. jan. 22. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ha csak kiszállítással foglalkoztok, elég kérni egy hűtőt és hali. Érdemes körülnézni, mert sokszor a nagykerek olcsóbban adják az üdítőket mint a gyártó maga, de azért tőlük is rendeljetek, hogy azért mégis.

Coca kicsit szigorúbb a hűtőkkel, nekünk egy nagy kétajtós hűtőnk volt, meg egy kicsi, a kicsiben mindenféle dolgot tároltunk, a Cocánál meg úgy kellett könyörögni, mert hogy "mérnemelég az egy, meg csak csak a mi termékünk lehet benne", Pepsiseket meg pont nem érdekelte.

Nekünk rengeteg mindent csináltak, a menütáblákat, kaptam kültéri terasz szettet, marketing anyagokat, a külső táblát, étlapot, kötények, pólók, hordó, stb.. Nekik ez aprópénz, ha rajta van a logójuk már jó.

Üzletkötő függvénye, de amúgy meg mindent ki kell és ki lehet tőlük bulizni. Mondjuk az egyik válaszadónál nem értem hogy hagyták ott a hűtőt, mert nálunk nagyon szigorúak a hűtőkkel..

2018. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!