Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kriptovaluta bányászat vesztes...

Kriptovaluta bányászat veszteség nélkül?

Figyelt kérdés

Összesen 1 millió forintot szánnék rá.

Mennyire érné meg belevágni és megtanulni a szükséges alapokat ?

Vagy esetleg társulni nagyobb bányászokhoz Magyarországon ?

Nyilván megéri nagyban.Viszont sokan csinálják ezért "lefölözték" már a haszon javát.


A kérdés az hogy ilyen kicsi 1 millió forintos tőkével megéri elkezdeni ?



2018. jan. 28. 20:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Most beszéltem az informatikusunkkal. Ő sem ajánlja. Lenyúlás, lehúzás az egész. Tőzsdén lehet Forintosítani, de a hasznot leveszi a tőzsde. Veszel 1 millióért, és jó, ha 650 ezret ki tudsz belőle venni, ha kell a pénz. Vagy várhatsz éveket, hogy történjen valami. Max. online játékokat tudsz érte venni. Vegyél 1 milláért egy trélert, és add ki bérbe.
2018. jan. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A tőzsde 0,15%-ot vesz le a kiutalásra meg kemény 9 eurocentet (28 forint) számol fel.


A beutalt 1 milliónyi bitcoinból 2 munkanapon belül a számládon van: 998 472 forint.


Úgyhogy te vagy hazudsz vagy akitől ez hallottad hazudott neked te meg terjeszted tovább a hazugságot.

2018. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.
2018. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam.
2018. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Másodállásba megérhetné ha valamilyen uton módon olcsóbb lenne az áram..mint pl amerikában egykét helyen.
2018. jan. 31. 20:17
 16/19 anonim ***** válasza:

Mint írtam több hasznot hoz* ha nem bányászod hanem megveszed a Bitcoint és nem nyúlsz hozzá pár évig. Független az áramköltségtől is.


*Eddig így volt 9 év alatt.

2018. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
A "nagyok" azt javasolják, ha van befektetni való pénzed, akkor vegyél belőle BTC és hagyd pihenni, a bányászat BTC esetén már nem kifizetődő. Most épp ismét lefelé megy, érdemes lehet ebben is gondolkodni. Én tavaly előtt kezdtem fauceteken gyűjtögetni,illetve felhőben bányászni, de eddig bőven plusszos a dolog. A bányászatnak leáldozott,de a befektetett néhány tízezer ft-on még most is több százezret taksál,a decemberi csúcsról nem is beszélve. Persze semmire semmi garancia nincs, én nagyon kicsiben, de követve a dolgokat résen vagyok.:)
2018. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A befektetés, és a bányászat is kockázatos. A befektetés nagyon. A bányászat kevésbé.

A bányászat esetén számolnod kell a megtérülési idővel, az üzemeltetés költségeivel. Ingyen ebéd nincs, mindennek ára van.

2018. febr. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

mirol beszeltek emberek????? szo sem volt bitcoinrol a kerdesben.

igen, lehetseges veszteseg nelkul, sot nyereseggel :) kriptovalutat banyaszni. nevezetesen pl ethereumot. 1 millabol egy kozepes kategoriaju riget ossze lehet dobni 6 gpuval. siman 5szamjegyu hasznod van havonta, akar 60-80ezer forintrol beszelunk az aram levonasa utan... ha info kell, szolj

2018. febr. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!