Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldi esküvőkkel foglalkozó...

Külföldi esküvőkkel foglalkozó vállalkozásba szeretnék kezdeni, mi a menete ennek?

Figyelt kérdés
Mik kellenek hozzá? :-) kérlek normális válaszokat írjatok! Ne olyat hogy sok pénz kell hozza ...

2018. jan. 31. 17:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

itt egy magyar oldal, ahol szintén Horvátországba szerveznek esküvőt, nézd át, csak hogy lásd, mi a mérce és ha még mindig szeretnéd Horvátországot, akkor minimum őket kell túlszárnyalnod :)


[link]


Kezdésnek egyébként a guglizást javasolnám, csak hogy lásd, milyen és mekkora a felhozatal a külföldi esküvőszervezésben, milyen helyszínek "foglaltak". Illetve látni fogod, hogy milyen szolgáltatásokat nyújtanak.


Illetve tényleg kell nem kevés pénz, itt most arra gondolok, hogy részt venni esküvő kiállításokon, esküvővel kapcsolatos újságokban való hirdetés, megfelelő honlap elkészítése.


Nem tudom mi a végzettséged, de szerintem mindenképpen jól mutatna a profilodban egy rendezvényszervező vagy esküvőszervező végzettség.

2018. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
arra sem vagyok képes, hogy utána járjak? :D akkor most mit is csinálok? köszönöm az eddigi hozzászólásaid, biztos van aki kíváncsi rád, de láthatóan itt senki! Köszönöm a többieknek, akik normális választ tudtak adni! :)
2018. febr. 1. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!