Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ilyen emberrel közös biznisz?

Ilyen emberrel közös biznisz?

Figyelt kérdés

Szóval régebbről van egy ismerősöm. Jóvá voltunk és vagyunk is, de egy link ember.

Suliból kirúgták annak idején, ezt főként a szemtelenségének köszönhette.

Viszont van egy stílusa ami keveseknek van. Bárkit rábeszél bármire, brutálisan tud beszélni, egyszer például az iskolában kimagyarázott egy egyértelmű házirend szegést és megúszta.


Nagyon jól kezeli az embereket, és a munkában van tapasztalata.

Ha jó pénzt kap akkor mindent belead, ha nem jót akkor csak a nagyon minimumot.


Egyfajta vendéglátós vállalkozást szeretnék, amibe a tőkét és magát a céget én tenném bele, Ő pedig egyfajta ügyvezető, mindenes lenne.

Nekem ilyen munkában számottevő tapasztalatom nincs, és az embereket sem tudom ilyen jól kezelni.


Mekkora rizikó lenne vállalkozást csinálni és bevonni egy ilyen embert?



2018. febr. 26. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Adj neki jó pénzt, és akkor mindent belead.
2018. febr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Gyors út a csődhöz. Hasonló szituba még a vendéglátó tapasztalatot is én adtam egy kfthez 3 hónap utan inkább kiléptem a közös cégből, ráírtam a 100%-ot gyakorlatilag felülbírálta a 60%-os döntéseket mindig -és a magam útján jártam. Még egy ideig keresték az ex társat ( rendőrség is ) és a felhalmozott tartozásokat rajtam, de azóta se tudom mi van a céggel és az emberrel.


Magam módján meg már nem egy üzletnél járok azóta évente nyitok újakat és terjeszkedek. De ehhez kell az is hogy legyen tapasztalatod és szakmai háttered is hozzá, mert anélkül ott húznak le ahol akarnak. Ezért is zár be sok iyen egység, sokszor.

2018. febr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
"ráírtam a 100%-ot" (a társamra lemaradt 😀 ).
2018. febr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Felejtsd el. Egy ilyen embert nemlehet "megszelidíteni". Amennyi pozitívumot hoz a személyisége, 3x annyi negatívum társulhozzá. Vagy kilopja a szemed, vagy kitúr vagy úgy összebalhéztok a végén, hogy kuka az üzlet.
2018. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Letette a névjegyét , láttad mekkora tróger , akkor miért van igényed a saját károkozásaira ? Ezt a formát fajsúlyosan kell megbüntetni keményen többször . A megrekedései zavarai csakis az ő problémája , mániákus trükkös hazudozókkal teli a pletyka média lásd Alekosz , G Győző és az összes arc aki a Kékfényben mentegeti a balhéit . Aki sitten volt vagy a körülményei jelleme bajosak eleve koptatnám , kaphat az élettől esélyeket de tőlem nem .
2018. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"de egy link ember. "


Nem olvastam tovább. Mi is a kérdés??

2018. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeget lehagytad milyen az ágyban és ez neked mennyi lóvét ér meg?????
2018. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a munkatapasztalata és a rátermettsége előny lehet, de sajnos tényleg előfordulhat, hogy több lenne a negatívum.

A 7-es válaszolónak; mindketten férfiak vagyunk és teljesen heterók. Szerencsére nem tudom milyen az ágyban.

2018. febr. 26. 16:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Előzd meg a "búbokat" a buksidon... (NE menj fejjel a falnak!)
2018. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismetlem a kerdest, picit atfogalmazba. Tudod, hogy link, ergo kozos biznisz nem merulhet fel. Meg mit szeretnel tudni??
2018. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!