Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshopon keresztül árusÍthato...

Webshopon keresztül árusÍthatom az ebay-en vásárolt termékeket?

Figyelt kérdés

Nyilvan ottvan a vám stb de nem egyszerre rendelnék sokat, meg nem egy azonos címre.

Nyilvan vallalkozonak kell hozza lennem hogy webshopot uzemeltessek es szamlat tudjak rola adni más dolog van ami problemat jelenthet?



2018. febr. 26. 14:58
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nyilvan ottvan a vám stb de nem egyszerre rendelnék sokat, meg nem egy azonos címre. "


Vállalkozóként tökmindegy mennyit rendszelsz, ÁFÁ-t mindenképpen fizetsz, vámot csak 150EUR fölött kell fizetned. Ennek tudatában, vállalkozóként árusíthatod, de egyrészt garanciát kell vállalnod, másrészt akármilyen szemetet nem árulhatsz (jogszabályi megfelelés és ilyesmik). Összességében csak nagyon nagy forgalomnál fogja megérni.

2018. febr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kata-s vállalkozokent havi 50 ezret kell ugye fizetni, ezt minimum kikell tudnom termekni minden ami e folott van már haszon lehet. Plussz a webshop indulo koltsegei
2018. febr. 26. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
..meg az á.f.a. ,bankszámla es tranzakcios költségek, könyvelő, iparűzési adó, kamarai tagsági díj, az se biztos hogy a kata lenne erre a legalkamlasabb tekintve hogy kereskedelem és nem túl nagy árréssel működik. Pláne nem olyan innovatív módon, amit olcsóbban a magánszemély is ahogy irtad önmagának á.f.a. nélkül le tud rendelni.
2018. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és visszagariztatàs költségei, elállási jogból eredő költségek veszteségek, stb. Szerintem gondold át ezt hogy ezt főállásban így megéri e egy túltelített piacon újként.
2018. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemszeretnem foallasban igazabol, ha kiegesziteskent jon havonta 50 ezer forint plussz nekem az mar boven eleg bar nem is latom hogy en tobb szaz ezret tudok ebbol kivenni havi szinten
2018. febr. 26. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak abból gondoltam, hogy havi 50 főállású katanal van.Masodalkasu kata az 25 ezer havonta.


Ugyanakkor másodállású szja szerintibe jobban járhatsz szerintem akkor nincs havi 25 ezer sem, mint kata esetén, csak a kivét után.



Vagy épp amire eddig a fizetésedből költöttél azt a másodállású vállalkozói bevétel terhére elköltségeled a vállalkozáson belül és akkor több marad a főállásod jövedelméből adómentesen annyival.

2018. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vegulis ebben csak annyi a legszebb hogy 18 éves tanulo vagyok. Valtozik igy esetleg a dolog?
2018. febr. 27. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Itt nagyjából leírtam, mi kell a webshophoz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__weblapkeszi..

2018. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nappalis vagy akkor nem.


unblock, lépésről lépésre meg itt is olvashatsz a webáruház nyitásról:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2018. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!