Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet rákeresni arra,...

Hogyan lehet rákeresni arra, hogy az emberek mire vágynak, mit keresnek leginkább? pl kozmetikumoknál a vegyszermentes. élelmiszereknél gluténmentes, bio.

Figyelt kérdés

Google trends-el próbálkoztam de nem hozott egyértelmű eredményeket, ráadásul ott csak tesztelni tudok olyat amiről már tudok, de nem hozza ki azt, hogy mire keresnek termékekkel kapcsolatban a legtöbben rá.


Van olyan felület, hely, ahol információt lehet szerezni erről?



2018. márc. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megmondom neked, hogy én mit keresek. Olyan jó minőségű , márkás cipőt ami nem hamisítvány. Voltam januárban egy üzletben (legszívesebben ide írnám, hogy melyikben), néztem adidas cipőket, akcióban voltak. Felpróbáltam két különböző színűt, mindkettőnél észrevettem, hogy 2 lépés és elreped a ragasztásnál. Természetesen olyan méretet próbáltam ami az én méretem, mégis törte, nyomta a lábam-ujját, majdnem be..rtam. Szerinted ?!
2018. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az emberek nem tudják, mire vágynak. A reklám mondja meg nekik, mire vágynak. Ha sikerül elhitetned velük, hogy a te termékedre vágynak, árulhatsz akár lufihámozó berendezést is.
2018. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, én elmondom neked mire vágynak az emberek. Olyan termékre, amitől...:


- Szebbnek tűnnek

- menőbbnek tűnnek

- gazdagabbnak tűnnek

- karcsúbbnak, csinosabbank tűnnek

- izmosabbnak tűnnek

- ... vagy legalábbis eladja nekik ezeknek az illúzióját.

2018. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!