Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit kér el egy biztonsági...

Mennyit kér el egy biztonsági cég 1 fő után attól aki felbérelte a céget őrzésre? Szerintetek a piac mennyire van telítve? Hogyan lehet beindítani egy Vagyonőr céget? Kft alapításra és jogi részére vagyok kíváncsi hanem a marketingre.

Figyelt kérdés

Itt most egy Villa őrzésről lenne szó 24/48 órában 3 emberel.


Nettó 750 ft adnak az Őrnek de mennyit fizetnek ki a tulaj a cégnek emberek után?



#marketing #vagyon őr cég alapítás
2018. márc. 26. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

A piac telítettségét nem ismerem, de az árakról más cégek honlapjáról vagy akár árajánlatkéréssel (nem felfedve, hogy mi a célod vele) tudsz tájékozódni.


Érdemes az alacsonyabb árfekvést megcéloznod, főleg az elején, de ezzel nyilván nem mondtam újat.


Ezekből azért elég jó lehet kalkulálni, hogy a tervezett költségek ismeretében tudnád-e nyereségesen működtetni.


Egy ilyen cégnél a legnagyobb költség a gépjármű illetve az élőmunka költsége. Ezek tervezhetőek.



Ami a marketinget illeti, az interneten javaslom.

Ha kisebb városban (is) akarsz működni, akkor ott meg helyi hirdetőújságokat.


Főleg kezdőként mást úgy sem tudsz tenni, mint hirdetni magad, frappánsan, figyelemfelkeltőn.

És azt is eldönteni, hogy jellemzően milyen körnek akarod kínálni a szolgáltatást.

A reklámozás stílusát ehhez igazítani. Inkább kulturált, diszkrét őrzés-védés a "felső köröknek" vagy pedig inkább fekete ruhás, látványosan elrettentő megjelenés a kevésbé elit köröknek.

2018. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kft alapításra és jogi részére vagyok kíváncsi hanem a marketingre."


Azt hiszem elírtad. Ha jól látom, a marketing része érdekel és nem a jogi, igaz?



A céget már megalapítottad?

2018. márc. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ahol dolgoztam plazában 6 éve ott a megbízó 2000 Ft/órát fizetett emberenként!

Ebből kaptunk mi 420/órát + 4 órás bejelentés amit utánuk fizettek a többit nem tudom hogy osztotta szét egymás között a fővállokozó az alvólakozóval.

2018. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!