Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy kezdjem el az italos...

Hogy kezdjem el az italos üzletet?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lehetőségem csak nem tudom hogy hogy kellene hozzá kezdeni.

Egy strandos italos üzletet kellene vezetnem, ebben a pár hónapban az idén. Egy meglévő cég nevét adná a dologhoz, nekem ,,csak" intézkednem kell és üzemeltetni. Viszont nem tudom hogy kellene el kezdeni. Gondolok itt az engedélyek, mik a feltételek stb.. Előre is köszönöm szépen a segítséget, nagy szükségem lenne rá!



2018. ápr. 18. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Te cégként vagy egyéni vállalkozóként üzemeltetnéd vagy alkalmazott lennél?

Mert ez az első kérdés ilyenkor szerintem.

2018. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg a megfelelő szakértelem sem árt hozzá. Ha az meglenne nem kellene ezt kérdezned sem.


Vendéglátó üzletvezető,vendéglátó elado, szakács , felszolgáló stb végzettség kell hozza vagy Neked vagy az alkalmazottnak.

Emellett Nebih külön engedély, haccp, kémiai kockázatbecslés ha alkalmazott van akkor munkahelyi kockázatbecslés, képzési anyag, uzemorbosi szerződés, tuzvedelem érintésvédelem, porral oltó , elsosegely csomag, utanvilagito táblákkal , 5 nyelvű dohányozni tilos tábla, ántsz biztonsági adatlap bejelentés , ha le is lehet ülni akkor vendég wc kialakítás a személyzeti mellett és szociális helyiségben fekete és fehér öltöző.

Rágcsálóirtás, ptgreg kerese online pénztárgép, ha van leülési lehetőség, és ugy engedelyezteted a helyet hogy adsz kaját ( annak a kulin engedélye termekkortol is függ) is akkor mehet 5%_on is az á.f.a. a 27 mellett memtes termekre és kávéra.


Önkormányzati bejelentés és nyithatsz is kb.

2018. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!