Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozás igazolása...

Egyéni vállalkozás igazolása álláskeresői járadék megállapításához, hogyan?

Figyelt kérdés

A munkaügy igazolást szeretne a mellékállásban végzett egyéni vállalkozásom időtartalmáról és járulékbefizetés összegéről. Hogyan lehet ilyen igazolást kérni, mi a neve.

Voltam a NAV helyi kirendeltségénél és ott annyit mondtak, hogy nem fog fél órát ott ültetni, amíg átnézi az elmúlt éveket. Magyarul lerázott.

Ügyfélkapun keresztül lehet vagy ÁNYK-n?

Milyen nevű dokumentummal?


2018. ápr. 28. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket simán le tudod magadnak tölteni az ügyfélkapun, nem kell kérvényezni. Ott vannak a számlakivonataid a befizetett járulékokról.
2018. ápr. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez abszolut jogtalan , ne hagyd magad elhajtani az adóhivatalnak kötelessége kiadni ezt az igazolást e nélkül a

szóba se állnak veled a munkaügyi központba.Tehát menj vissza és kérd ki.ha akadékoskodik az ügyintéző mondd meg neki te addig innen nem távozol amig ki nem adja és ha ö ezt megtagadja adja irásba mivel tőled ezt kérte a munkanélküli hivatal ha ez sem lenne neki elég kérném a fönökét.Megáll az eszem hogy mire nem képesek.Egyébként én is kértem ki valakinek ezt az igazolást és másnapra kellett visszamennem addigra készült el !

2018. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!