Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Új vállalkozás nyitása....

Új vállalkozás nyitása. Bérelt büfékocsival, meglévő engedélyekkel, végzettség nélkül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Karbantartott berendezett büfékocsit bérelnék engedélyekkel. Először váltanám ki a vállalkozóit. Végzettségem nincs. Ha heti pár órában alkalmazok végzett személyt elegendő? Szendvics, csapolt sör, strandkellékek lennének. Egyenlőre szezonra. Helypénzt kérnek. Több , mint 10 éves tapasztalatom van a működésben, de a "papír és engedélyekkel" NEM VAGYOK TISZTÁBAN. Induláshoz milyen tőkével számoljak? Nekem miket kell kérvényezni, ha bérlem a kocsit?

2018. máj. 5. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Haccp, kémiai kockázatbecslés, érintésvédelem, tűzvédelem, porral oltó, mentődoboz antsz biztonsági adatlap bejelentés, e.ü. kiskönyv, ha ezek megvannak akkor Nebih külön engedély ( majd ők elmondjak ezekbol amit felsoroltál, mit és hogyan engednek egyáltalán, ha pl. bázis telephelyed nincs vezetékes vizes mosogatásra, szendvicshez zöldség előkészítőre , önkormányzathoz bejelentés, bérleti szerzodes vagy terület foglalási engedély a területre ( csapolt sört védett intézmény 200 méteres körzetében nem adhatsz) vásárlók könyve, 3000 ft illeték. Helyi iparűzés alá bejelentkezés.

Navos penztargep.ptgreg megigénylése.


Kocsira berleti szerzodes szezonra havi dij az éves másfélszerese és tobb havi kaució.


1 millió ( Elàbétol függően) körül számolhatsz, amihez azért hogy egy szezon alatt 0-ás legyél, több 10 milliós forgalom kellene.

2018. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkalmazott lehet efos, de kell képzési anyag és munkahelyi kockazatbecsles is a kemiai mellé igy.
2018. máj. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tomika82 válasza:
Engem az erdekelne hogy a nebih keri a vegzetsegrol a bizonyitvanyt viszont én ugy tudom hogy Bufe nyitasahoz nem kell?!
2018. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!