Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan győznél meg egy főnököt...

Hogyan győznél meg egy főnököt hogy jelentkezzen egy városi honlapra ahová felkerülne minden infó és elérhetőség a cégéről, üzletéről 6600 forint jelentkezési díjért cserébe? Esetleg ha főnök vagy akkor téged mivel lehetne meggyőzni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat kérek,
2010. jún. 14. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy MEGALAPOZOTT gazdaságossági számitással - de szerintem csak kevés cégnek éri meg a neten prezentálnia magát, mert nem sok hasznot hoz.
2010. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pozitív tapasztalatok más olyan cégektől,akiknek bejött az h.reklámozzák őket..
2010. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

6600Ft/hó vagy hogy?


mondjuk az a vég akinek egyszeri 6600-at nem ér meg ez a dolog,az eláshatja magát:S

2010. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vég=cég
2010. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"mondjuk az a cég akinek egyszeri 6600-at nem ér meg ez a dolog,az eláshatja magát"


Ez azért nem igaz, mert minek fizessen, ha nincs belöle haszna? CSAK azért, mert valami nem túl drága, még nem veszi meg egy értelmes ember sem.

2010. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A következőket adnám a főnöknek oda leírva:

- mit tartalmaz az oldal a cégről,

- milyen a kattintási arány az oldalon, honnan és kik nézik meg, a céged célcsoportja eléri-e ezt az oldalt,

- a reklámoldal hol hirdeti magát, milyen módon,

- a hirdetésre fordított összeg mennyi idő alatt réül meg és mennyi hasznot hoz a cégnek.


6600 Ft milyen időtartamra ad megjelenési lehetőséget?

2010. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6600 fordint végleg, egy kifizetés és a cég ott marad
2010. jún. 16. 15:17
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Végül is, ha egyszeri díj, akkor ki lehet rá fizetni, de nem ez a mérvadó.

Az számít, mit kap érte. Mert ha csak egy sima weboldal, amit vagy megtalálnak az emberek vagy nem, akkor ez is pénzkidobás.

Szóval látni kell a főnöknek, hogy milyen reklámokkal nyomul azt oldal, mennyire lesz hatékony ott az ő megjelenése.

Nekem az a fenntartásom, hogy egyszeri 6e ft regisztráció olcsó, de olcsó húsnak ugye a leve híg. Szóval ez egy olyan összeg, ami nem nagy sokk a kifizetőnek, sok kicsiből viszont szép bevétel az oldal tulajának azért, hogy egy oldalra felteszi a linket.

Ez így olyan kamu szagú (bocs).

Én is egy reklám oldal tervezésében vagyok, de korántsem ilyen összegekkel és nem is egyszeri életre szóló reg díjjal, mert költségeim lesznek az oldal reklámozásával. No meg a cégeknek is adni kell valamit a reklámdíjon felül az oldalt látogatóknak.

No de ezeket úgy írtam, hogy nem ismerem a részleteket.

Ha gondolod írd meg priviben, mert azért érdekelne, hogy mitől lehet egy ajánlat ennyire olcsó és hogyan műkösik.

Köszi.

2010. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%-os pénzvisszafizetési garancia.
2010. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!