Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet-e abból bármi problémája...

Lehet-e abból bármi problémája szüleimnek, hogy egyéni vállalkozóként hozzájuk jelentem be a székhelyemet?

Figyelt kérdés

Nyilván a legtisztább megoldás egy székhely szolgáltató lenne, de nekem nagyon kidobott pénznek tűnik első ránézésre.

Az interneten mindenhol olyannal riogatnak, hogy ha nem veszik át székhelyen hivatalos levelemet akkor akár fel is függeszthetik a cég működését, meg a behajtó oda megy stb.



2018. máj. 29. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. máj. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk nem értem, hogy a kérdező mit nem értett az előző kérdésére kapott válaszokon :D
2018. máj. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a belinkelt kérdést, megnézem. (Nem én írtam ki természetesen.)
2018. máj. 29. 07:54
 4/6 anonim ***** válasza:

" akár fel is függeszthetik a cég működését, meg a behajtó oda megy stb."


Ez így igaz, hiszen azt a címet jelentetted be székhelynek, mégis hova máshova menne?


Megoldás? Átvenni a hivatalos leveleket, és nem tartozni az adóhatóságnak. Ennyi.

2018. máj. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hidd el én is ezt tervezem, csak eléggé óvatos és pesszimista típus vagyok. Lelki szemeim előtt hetek óta azlebeg, hogy valamit úgyis elszúrok és úgy megbüntetnek, hogy csak na...
2018. máj. 30. 23:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a helyzet akkor is, ha nem a szüleid címén van a székhelyed. Az eljárás ugyanaz...


Ha állandóan parázol, akkor még be is vonzod azt, amitől parázol. :)

Ne tedd!

2018. máj. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!