Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Másodállású egyéni vállalkozók...

Másodállású egyéni vállalkozóként nyithatok boltot?

Figyelt kérdés
Főállás mellett nyithatok boltot másodállású vállalkozóként? Ennek ugye nagyon kedvező járulékai vannak. Munka mellett napi pár órában gondoltam nyitvatartani a boltot+webshop.
2018. márc. 22. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Fizikai bolt nyitásához boltvezető végzettség kell (vagy alkalmazott, akinek van, de így már drága mulatság) üzlet bérleti díja, rezsi, pénztárgép, stb


Webshop nyitásához nem kell boltvezető végzettség, de vigyázz, mert nagyon sok feltételnek kell megfelelnie egy webshopnak (ÁSZF panaszkezelés, fizetés módja, 14 napos elállás, és most májustól szigorodó adatvédelmi szabályok)

2018. márc. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha lenne végzettségem hozzá akkor lehetne így másodállásban boltom?
2018. márc. 22. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyithatsz, de célszerűbb felvenni bele valakit, mert mire meló után odaérsz kinyitsz, már zárhatsz is be.


Egy alkalmazott napi bérét és járulékait, meg simán kitermelheti egy plusz 5-6 óra alatt egy üzlet.


De akár egy , többét is, ha nagy lenne a forgalom és egy fő nem bírná el, vagy két fővel az eladási termelékenységi hatékonyság növelhető párhuzamosan.


Webshop termékkör függő, hogy mit forgalmazhatsz.Nem minden árulható fizikai bolt nélkül.


Nekem időszakosan másodállásban több üzletem is van így.

Igaz többnyire az újakban én is személyesen is ott vagyok főállásban.

2018. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!