Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját ruhamárka létrehozása,...

Saját ruhamárka létrehozása, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában rengeteget látom instagramon,hogy "showroom"-ok nyílnak, "instagram webshopok" (rendelni üzenetben, majd számla nélkül elhozza nekem személyesen a ruhát- személyes tapasztalat,még egy nyugtát sem kaptam..)

Mint pl. Viktoribudapest,v.p.collection ..

Régebbi motorosokat említve,akiknek már saját üzletük van: Marianna Herrhofer, HRVT, Ashbury.


Ezekkel mind az a bajom, hogy 1. túlárazott,néhány ruha árán már Tommy Hilfigert kapok 2. a stílusa az esetek 70%-ban nem utcára való.

Felnőtt, dolgozó nőként nem tehetem mg, hogy melltartó nélkül egy nyitott hátú body-t felveszek, ahogy olyan ruhát sem, aminek az anyaga strandruha.

1-1 használható ruhadarabot találni náluk, amik hétköznapi viseletre valók.


Lennének ötleteim ruhákra, viszont nem tudom, hogy lehet elindulni.

Online foglalkoznék vele, a kérdés elméleti.


Ha valaki ebben tud segíteni, megköszönném.


2018. máj. 31. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kötelez rá, hogy "dolgozó nőként" tőlük rendelj, amikor meg se felelnek neked a ruhadarabok??
2018. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,de a kérdés nem erről szólt. Minek jössz ide kötekedni? Vagy talán zavar az, hogy vannak olyan emberek, akik erről máshogy vélekednek?


Csupán leírtam a szubjektív véleményem, mivel az első kérdés,ami felmerül az emberekben a MIÉRT AKARSZ TE IS EZZEL FOGLALKOZNI, VAGY MIBEN LENNÉL KÜLÖNBÖZŐ?

A válasz pedig ez,hogy nem mindenki akarja mindenét kirakni,nem mindenki születik "insta celebnek", van az a réteg is,akik jól akarnak kinézni a hétköznapokban, de nem hivalkodóan,a letisztult eleganciára is lenne kereslet, és sok embernek az ár is számít.


Ezzel nem az említett márkákat szerettem volna fikázni,hanem azt,hogy én egy másik vonalat képviselnék,és saját, illetve baráti köröm problémáiból indulok ki,hogy nem tudok hétköznapokra úgy felöltözni,ahogy szeretnék.

2018. máj. 31. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nem egyértelmű?

Berendelsz két raklap ruhát, lefotózod őket, kirakod instára meg face-re, csinálsz egy párezer forintos facebook hirdetés kampányt, és ha van megrendelés, akkor örülsz, ha nincs akkor nincs. Közben szorítasz, hogy ne találjon meg a NAV, és ha mégis megtalál, akkor kifizeted az a párszázezer forintnyi büntit. De emiatt nem kell aggódni, ha minden törvényesen csinálsz (egyéni vállalkozás, számlaadás, stb.).

2018. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!