Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mivel érdemes falun foglalkozni?

Mivel érdemes falun foglalkozni?

Figyelt kérdés
Amiből meg is lehet élni?
2018. jún. 10. 17:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
28%

Nem tudom miért lett lepontozva aki a távmunkát írta, pedig szerintem eléggé adja magát a dolog, még ha ebben az országban nem is túl népszerű. De a távmunka jellegéből adódóan külföldre is lehet végezni akár egy tanyáról is (ha van internetelérés).

Rengeteg előnye van, vidéken, kellemes környezetben élhetsz nyugiban, miközben otthon elvégzed a munkát, nagyjából te osztod be az idődet, nem vesz el időt a munkába utazás és még hosszan sorolhatnám.

2018. jún. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Anno ilyen kis településről kezdtem számtech webáruházzal 12 éve, ami mai napig működik és nőtte ki magát ott helyben import céggé. Emellett tegyük hozzá, hogy egy bt, kft esetében nem elhanyagolható, hogy pl. tipikus szabad vállalkozási zóna településeken, jelentős adókedvezmények és jóval kedvezőbb befektetési lehetőségek is vannak, szemben a nagyvárosi adókkal és akár bérleti díjakkal. Nem véletlen, hogy azóta is több ilyen működő projektem fut 5000 fő alatti kis településen, Borsodban és Szolnok megyében is.
2018. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!